Jdi na obsah Jdi na menu
 28.3.2007

Jeden z táborských fans vypovídá na policii... Výpověď pana X. k události ze zápasu HC ZVVZ Milevsko - HC Tábor ze sezony 2003/2004.

 ________________________________

 

 

27.03.2007
ČR-Německo 1:2
 

 

 

 

Bylo, nebylo. Toho dne se dvě podivná individua, říkejme jim třeba B. a P., posilňovali alkoholickými nápoji již od brzkých ranních hodin. Spíše tedy pokračovali v páteční kalbě. Dopoledne strávené fotbalem a konzumací udělalo své. První myšlenky na návštěvu zápasu repre padly krátce po poledni. Stáli však před několika úkoly. Prvním z nich bylo vymyslet lest na Pani zlou. V moudré hlavě pana B. se vyklubal nápad, byl osloven chlápek na zastávce s tím, že za různé přísliby musí dělat do telefonu Rudu V., známého to sportovního funkcionáře. Ač se snažil sebevíc,  pani mu nějak nevěřila a tušila zlé události. Nastal čas věnovat se problému s dopravou. Do tohoto humorného dne vstoupila tedy osoba nejpovolanější- Jiří Lála. Cesta probíhala v klidu až do té doby, než se tito cestující zalíbily panu průvodčímu. Byli mu kladeny nejrůznější záludné otázky ve smyslu ,,Proč, že ty lístky vůbec potřebuje ?,, padli i hlášky o tom, že Jirka L., který lupeny vlastní, zrovna kaká atd. Štiplístek byl však neoblomný, a tak musel být podplacen stokorunou do čepice a naši cestující se odebrali na tradiční schovku v prostorách  WC.

 

   Po výstupu v Praze byl pan P. instruován panem B. k návštěvě Alberta, za účelem nákupu lihovin. Svatováclavské klobásy, kelímkáče a kořky už pomalu dodělávali finální mozkový výdlab. Figury se záhadným způsobem ocitají na Letné a stojí před problémem největším. Tím je sehnání lupenů na vyprodané utkání. Probíhají spekulace o možnosti potrestání překupníků, ale náhle se situace otáčí o 100 %. Nějaká slečna dává do ruky pana P. prospekt, z něhož se směje Šebrle. Pan B. očíhne velikost lupenu u fanoušků a z Romana vyrábí lístek pro sebe a kolegu. Trochu se máčknou na vylitý Moraváky a hurá k trhačům. Chvíle napětí……….. samozřejmě, že se obě hovada ocitají vevnitř. To snad neni možný !!!!!!!

 

Chlast spolu s rozprouděnou krví dělá své, utkání začíná a pánové se svévolně pohybují po sektoru. Pořadatelé chápou ožralost a snaží se jim pomoct s nalezením čísla sedaček. Ty však Šebrle nějak postrádá a tak se P. a B. uhnizďují na volná místa. Výsledek po první půlce každý zná a tak hurá na procházku. P. odhaluje VIP stánek a proniká dovnitř, B. je však lapen. Močák už skoro praská a tak probíhá chcanec na nějaký stan opodál. Ze stanu vylejzá chlápek a ptá se, copak tam naši sympaťáci vyvádějí s oudama venku. ,, Hledáme vchod !!,, zazní jasná odpověď a pán zavádí ožraly dovnitř. Nikoho nenapadne se ptát na nějaký VIP vstupenky a tak začíná super žranice. Rautový stoly, prasátko, pivo, víno……….. Je možná trochu škoda, že si ani jeden z pánů nevzpomněl na to, že se hraje taky druhý poločas. Pan B. začíná přicházet k sobě a pobízí pana P. k urychlenému opuštění rautu, ten však nasazuje všemu korunu a objednává si pivo do PET láhve s sebou.  Aby neurazil hostitele, nandává si ještě něco málo na plastovém talířek. Zrovna končí utkání a pánové nemůžou najít východ. Po cestě na metro probíhají výslechy známých osobností a vše vyvrcholuje jízdou po prostředku eskalátorů. Pan B. nabírá nehoráznou rychlost, dvě zarážky překoná, třetí už se mu zařezává do prdele. Kolega ho následuje a padá mezi lidi hlavou napřed.

 

    Další podrobnosti už nejsou známi, jedná se o směsici alkoholu, jídla, návštěv různých podniků, trápení různých spoluobčanů a neschopnosti pochopit přechod na letní čas. Díky tomu končí tato expedice až v 8 ráno návratem do rodného města. Jirka L. se během zpáteční cesty někde zapomněl, tito dva neznabozi už neměli sil odporovat a tak došlo  na nejhorší- na zakoupení jízdného včetně přirážky.

 

 

 

Kdo nevěří, ať tam běží !!!! DOBROU NOC, DĚTI !!!!!!

 

(dsk)