Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Sponzoři

(Frank, 23. 1. 2018 21:00)

Tak doopravdy tvůj tip na můj věk a osobu ti hrubě nevyšel.Nesuď lidi dle pár řádků,ale nezlobím se.Jsem člen vedení třetiligového fotbalového týmu a sponzory máme i mimo region!.Hokej mám rád.Sleduji výsledky všech Jihočeských týmů,proto polemizuji o krizi hokeje,která tady rozhodně je.

Realita

(Mati, 23. 1. 2018 14:31)

Poslední výsledky vás nepotěšily ale (pohledem z Mil.) važte si toho, že chodíte (alespoň) na republikovou soutěž a patříte do lepší poloviny. U nás si před lety dost nevážili angažování Suchánka st. (a celé party "žoldáků") ale byla radost a výsledky. Je to samozřejmě o penězovodu který vyschnul, což je podmiňující. O hokeji v Táboře strach nemám, pokud Motor postoupí (v což doufám) bude muset nějaký klub na této úrovni zůstat na výsluní.

Krize hokej a náznaky

(nejsem robot, 22. 1. 2018 9:03)

Krize hokeje se začíná projevovat na plný pecky. Každej klub, co zakázal fórum skončil. Milefsko, Písek, Vajgar. Zákazem příspěvků to začalo. Za Tábor nechce nikdo novej hrát, proč asi? Kritika vedení je nepřípustná. Jejich antikoncepce v tahu na fanouška je fakt k popukání - ženy vstup zdarma. Takže jejich cílová skupina jsou ženy? Asi si pletou sport s diskotékou, kam se na ženský bez peněz zvou chlapy, aby z nich vytahaly ženský prachy. O cílech sezóny se už roky vedou spory. Vedení mlčí. Tohle není příspěvek na hanobení HCT, ale jen strohé konstatování chyb, kterých se dopouštění vůči fanouškum. Na výjezdy budou jezdit jen děti, když jim dohodnou autobus a zaplatí. Na domácí utkání budou taky chodit je loosři a hlavně ty ženy a děti. Držím hokeji v Táboře palce, ať přežije Divident a spol.

Re: Krize hokej a náznaky

(husyta, 22. 1. 2018 13:02)

Souhlasím, navíc mne děsí to mediální ticho managementu HCT. To není dobré, přesně tak to probíhalo před pádem do kraje, SANIA atd. Že by repete?

Proč???

(fanoušek hct, 21. 1. 2018 15:05)

Prý tr.Matušík během včerejšího utkání nadával fandícím táborským. Proč???

Re: Proč???

(Kofolák, 21. 1. 2018 16:13)

Protože parta pivem posilněných chlapů začla sprostě pořvávat na naší lavičku první, po dvou gólech! A Matušík neni nějakej nazdarpánek, co si nechá nadávat do pánskýho údu. Takže se prostě bránil a odpovídal jim zpět. Mimochodem borci z tribuny řvali i po hokejkách, což si nenechali líbit ani oni.
Hlavně, že když se dali tři góly, tak frajeři se chovali jak kdyby byli s klukama nejlepší kámoši.... trapas, je mi za naše fans stydno až za humna...

Re: Re: Proč???

(Fanda hct, 21. 1. 2018 18:40)

No, ty tři vožralý idioty, nebo kolik jich vlastně bylo, jsem moc nepochopil. Tak pokud mě to tak s.re, tak sedim doma na p.deli a nejezdim. Tohle vážně hráčům pomůže, dvě a půl třetiny na ně pořvávat jaký jsou to ... a když se daj 3 góly, tak jsem zase největší a nejvěrnější fanoušek na světě. Chápu, že současnej stav asi většinu lidí s.re, mě osobně taky a spousta lidí kvůli tomu do Pejru ani nepřijela, ale pár "masochistů" včetně mě, stejně přijelo a kluky podpořilo. A jestli mám takovou potřebu říct trenérovi, že to vede do kopru, tak to nedělám tímto způsobem, jak jsem říkal hráčům to nepomůže a akorát jsme pak všude pro smích.

Re: Proč???

(nejsem robot, 21. 1. 2018 16:27)

Protože blbě fandí a nevyhrává se.

Re: Proč???

(Majkyno, 21. 1. 2018 18:26)

Furt je to poloprofík a má se nějak zachovat... né se nechat zatáhnout do nadávek, furt sou fanoušci jeden z největších sponzorů a zaměstanec klubu jim nemá co nadávat. Jeho práce možnou kritiku obsahuje... Ostuda pro klub, páč na tribuně se dycky blb najde..

Re: Proč???

(Fanda, 22. 1. 2018 12:43)

... ale on nadával těm co bubnovali a skanodovali

Hc Tábor

(jarin, 22. 1. 2018 7:19)

Nechtěl jsem se k tématu trenérů vyjadřovat,protože mi to vůbec nepřísluší,ale napíši svůj subjektivní názor. Řeknu to krátce. Trenér Matušík udělal pro táborský hokej strašně moc práce. Je to srdcař a patriot. že je impulsivní na střídačce,to je podle mého v pořádku. Taktéž v kabině příliš mnoho demokracie asi spíše škodí. Osobně si myslím, že Tomáš je na postu hlavního trenéra již opravdu hodně dlouho a neříkám to kvůli současnému stavu v mužstvu,ale prostě by měl dle mého názoru přepustit funkci někomu jinému. Změna je život a platí to i ve sportu. Je přece normální,že se u manšaftů střídají trenéři. A nevím,zda by se ve 2. lize našlo mužstvo u kterého působí trenér takto dlouho. Chce to prostě změnu a nový náboj.Osobně mne tento stav nepřekvapuje a musel nastat. Tak ho tu máme a je třeba jej rychle řešit. Na druhou stranu zde pracuje s tím materiálem co máme a je asi všem i naprostému laikovi jasné,že hráčská situace a složení mužstva není v současné době určitě ideální. Není to snadné,ale určitě to chce určité změny. Realizační tým máme dost velký,tak snad něco vymyslí a zastaví tuto krizi táborského hokeje.

Sezóna rekordů

(Fanda HCT, 21. 1. 2018 23:54)

Letošní sezóna se určitě zapíše do historie. :)
- Prohrát 6 zápasů v řadě (a může jich být i více), tak to by mě zajímalo, kdy se to naposledy stalo. Možná za VS ?
- Prohrát v sezóně tolik domácích zápasů (a pochybuji, že už žádné nepřibydou), tak po postupu zpět do 2. ligy určitě ne.
- Domácí prohra se Žďárem po 17 letech (Mimochodem, když jsem tuto informaci hledal na stránkách Žďáru, tak mě zaujala ještě jedna i informace: Petr Koukal ze Žďáru jede na olympiádu, stejně jako v minulosti jeho bratr Martin a Tomáš Rolínek. Dále 16 letý odchovanec Pytlík dnes nastoupil ke svému 1. zápasu v dresu Vítkovic - hrál 2. pětku. Asi něco dělají špatně :)
- ...

Bohužel i já, věčný optimista, letos těžko hledám na naší hře nějaká pozitiva !!!

dotaz fanouškům k včerejšímu zápasu

(husyta, 21. 1. 2018 13:38)

-jel autobus hct fanoušků na tento zápas? obsadil se, nebo byl výjezd zrušen?
- kolik fans z tábora bylo v pejru?
- cítíte tu skutečnost, že vedení hct strká hlavu do písku, místo aby směrem ven, k fanouškům už konečně začalo komunikovat a věc řešit, nebo příjde o poslední fanoušky

změna trenéra

(příznivec hokeje, 21. 1. 2018 10:02)

V jiných oddílech je zcela běžné, že po takovýchto sériích porážek trenér nabídne vedení své místo nebo je jím odvolán ( Litvínov-odvolán Rulík, Sparta-po 3 porážkách v řadě odvolán Kalous, přišel Výborný atd. )
Tady se to ale prezentuje tak, že je slabý kádr, shání se různé posily z ČB
( mimochodem - vždy byla, je a bude averze mezi ČB a Táborem a naopak ). Vedení HCT si musí uvědomit, že spoléhat na ČB je začátek konce. Budějičáci pustí stejné "posily" jednou do Písku, podruhé do Tábora a to ještě tehdy, když se jim chce! Jaký potom tyto "posily" mají význam? Ti klucí nemohou mít adekvátní přístup, začlenit se v krátké době do herního systému nového týmu je složité i pro zkušenější hráče. A když si už zvyknou, tak jdou "posilovat" z nařízení ČB zase jinam.

Ještě ke trenérům. K jejich odvolání tady nedojde, protože tady ten spolek vedení a trenérů je uzavřená společnost, kde všichni stojí za sebou a z hokeje určitým způsobem profitují! A aby sami nabídli svoje posty nepřipadá v úvahu. Vždy se odůvodní problémy objektivními příčinami a jede se dál.
Vzhledem k budoucnosti hokeje v Táboře bych se ale rád pletl!!!
Ono až se příští týden podaří porazit Písek tak zase bude hej, napíše se, že černá série byla přerušena a pojede se vesele dál ve starých kolejích vstříc světlým zítřkům jak za totality!!!!!!!!

Re: změna trenéra

(Koli, 21. 1. 2018 13:38)

Souhlasím s tebou, že spoléhat na ČB je začátek konce.
A k tomu Písku, nechci být nějak negativní, ale s touto hrou, co předvádí v posledním období HCT, nás Písek přejede s přehledem. Ten je teď na koni, hraje bez obav z padáka a jak je vidět, svědčí mu to. Ale samozřejmě budu držet palce Táboru.

Matušík ven!

(Majkyno, 21. 1. 2018 10:45)

Je potreba novej impuls! Takze zmena trenera. Nema se cekat na dalsi hrace, ale ucit se pracovat s tim co mame. Mame tady sanci udelat zaklad na mladejejch klukakch. At je trener necha vyhrst a mame zaklad do budoucna. To nemluvim o vsrch samozrejme :) ale mel bx je podporit a ne v rozhovorech rikat, ze na to nemaji a ze se jen ceka na dalsi, jak ma ten tym hrat kdyz od trenera nema duveru a jen řve a jebe. Mladas udela chybu a on ho zjebe a posadi. Jasne ze se pak bude bat hrat. Matusik ven!

dvanáctiletý ..........

(příznivec hokeje, 21. 1. 2018 9:00)

Pokud je to uvedeno v zápise o utkání tak jsem zvědavý na to, jaké stanovisko k tomuto incidentu zaujme komise mládeže jihočeského svazu ledniho hokeje, potažmo vedení HCT. Je ovšem otázka, jestli nějaké stanovisko bude vůbec někdo ochoten zaujmout!!
Tato "reprezentace" HCT je ovšem i vizitkou trenérů mládeže oddílu. Trenér dětí tohoto věku nezodpovídá pouze za herní přípravu, ale do jisté míry zodpovídá i za jejich výchovu. K čestnosti, skromnosti, slušnému chování na ledě i mimo něj, duchu fair play atd.
Jinak jsi mě pobavil titulem "dvanáctiletý hokejista".
Takto si říkají jenom mezi sebou nebo to říkají jejich zblblí rodiče.
S výše uvedeným přístupem z takovýchto fracků nikdy žádný hokejista nebude!!!!
Potom tady různí pisatelé brečí, že se v Táboře v poslední době vychová málo kvalitních hráčů ( natož HOKEJISTU ), a shánějí se jenom po posilách. Když oddíl není schopen vychovat si pár hráčů ani pro bídnou II. ligu, tak je někde chyba. A odpovědní lidé si jí musí přiznat.

Dvanáctiletý táborský hokejista nazval trestoměřiče pohlavními údy

(x, 21. 1. 2018 0:58)

IHC Písek - HC Tábor 3:4 (1:2, 0:2, 2:0) 20.1.2018

Branky: Seidl, Velíšek, Pešek - Šťastný, Eichler, Sabiniok, Kupka

K duelu ligy starších žáků B nastoupili dvanáctiletí a třináctiletí borci. Lépe začali hosté, po dvou třetinách vedli 4:1 a byli blízko k vítězství. Ve třetím dějství však domácí zabojovali, dvěma góly snížili manko na jednobrankový rozdíl a závěr utkání zdramatizovali. Táborští těsné vedení už udrželi a domů si odvezli všechny body.

K těm si však přibalili i ostudu za neomluvitelné chování jednoho z hráčů, který jinak v ničem nevynikal. Dvanáctiletý mladík, budoucnost táborského hokeje, byl vyloučen za nesportovní chování, když bouchl holí o led na protest proti výroku hlavního rozhodčího. Dvouminutový trest mu zřejmě připadal příliš vysoký, proto i na trestné lavici pokračoval ve slovních protestech, které vyvrcholily tím, že žák sedmé třídy nazval dospělé trestoměřiče pánskými pohlavními údy. V tomto případě se nabízí otázka - kam sport a svět vůbec spěje?

Hc Tábor

(jarin, 20. 1. 2018 22:37)

Tak tohle už není sranda,to je těžký kolaps ! Přece nezapomněli přes noc hrát hokej. Mě to moc nepřekvapuje,nemáme tahouny,kteří by na sebe vzali odpovědnost. Současný tým prostě nemá hokejovou kvalitu a není dobře poskládaný. Hrajeme s tím co máme a v současnosti na víc není.

Vyjádří se někdo pomazaný ?

(husyta, 20. 1. 2018 21:49)

Zaděláno na problémy jest zhusta, teď nás ještě v sobotu doma Písek zahluší a diváci to vzdají. Dnes hromada známých po letech odmítla jet do Pejru podpořit HCT. O čem to svědčí? Donekonečna hltám tiskovou zprávu managementu HCT o tom, jak to chtějí řešit, resp. jak to již řeší, promiňte, asi předbíhám, ta zpráva má vyjít v červenci 2018, neboť času na něco podobného je dost a dost. O nic nejde, vždyť letos mají fanoušky u zadele jako nikdy, vše je bezva, šlape to ....


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107

následující »