Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: PŔÍSTUP K MLÁDEŽI

(příznivec hokeje, 11. 1. 2018 19:45)

Jarine, respektuji Tvůj názor. Přesto. Vše je o kvalitě hráčů. Pokud by nastoupili proti mužstvu KP úrovně Tábora dorostenci či junioři z extraligy, tak po polovině zápasu mužstvo KP fyzicky odpadne, protože ti mlaďasové je prostě ubruslí a výsledek bude opačný aniž by k tomu mladí potřebovali nějaké zkušenosti. To je prostě fakt. Když je kluk šikovný, tak mu přestup do dospělých nedělá velké problémy. Mnoho hráčů z juniorských lig po celém světě přechází do špičkových soutěží
dospělých, mnohdy jsou věkem ještě junioři a mohli by hrát ve své kategorii, přesto však vynikají i mezi dospělými bez sbírání nějakých zkušeností. Takový je prostě trend dnešního hokeje. A kdo jej zaspí, tak dopadne tak jako dopadá český hokej v současné době.
Proč asi hráči jako Zadina, Chytil, Reichel, Michnáč - tahouni týmu na MS 20 - hrají juniorské ligy v severní Americe a ne českou extraligu dospělých? Předtím to byli Pastrňák, Palát, Faksa, Frk, Sedlák, Zacha, Gudas, Vrána, Šustr a jiní, kteří nikdy (mimo Zachy-Liberec) mezi dospělými zkušenosti nepobírali a dnes jsou stabilními členy kádrů mužstev NHL! Nečas udělal velkou chybu že nezůstal v zámoří a vrátil se do Brna. Rád bych se pletl, ale po návratu zpět do USA bude mít velké
problémy se prosadit. Tam se hraje úplně jiný hokej než u nás. Pročti si soupisky juniorských týmů OHL, QMHL, WHL aj. a zjistíš co tam působí
Švédů, Finů, Rusů, Dánů, Švýcarů, ale i našich hráčů. Proč asi nesbírají
zkušenosti v domácích ligách dospělých? Protože trend hokeje bohužel
určuje Kanada a USA a nikoliv Evropa!!

Re: Re: Re: PŔÍSTUP K MLÁDEŽI

(Majkyno, 11. 1. 2018 23:42)

Co to meleš... slovy klasika - ste dřeváci a proto taky hrajete okres, ty kluci ve starsim dorostu sou marný, hrajou s třemošnou a maj posilovat a- tým? Mimochodem Duben hrál starší dorost a juniorku za Spartu a už tak neni pořádně začleněnej a ty bys tam cpal dřeváky z dorostu. Zase se probrat a rozlišovat kvalitu a patriotismus. Druhá liga je přece jen o něčem jinym, když se koukneš tak většina těch kluků hrála juniorky extraligy a tak.. naši starší dorostenci tady šmrdlaj mače s třemošnou.. to je ak posila pro ten kraj

Re: Re: Re: Re: PŔÍSTUP K MLÁDEŽI

(příznivec hokeje, 12. 1. 2018 8:41)

když jsou teda marný tak je to tedy "pěkná" vizitka "trenérů" mládeže HCT.
Takže tady se vyhazují nemalé prostředky na činnost mládeže a platy trenérů jenom proto aby potom hráli okres. Dobrá perspektiva!!!!!!!
Asi má oddíl dost peněz a počíná si jako zaopatřovací ústav, když není schopen svým personálním obsazením vychovat hráče ALESPOŃ pro II. ligu !!! Potom tady všichni brečíte, sháníte se po posilách které tady jsou 14 dní, potom jdou posilovat někam jinam potom zase jinam atd. Těmto
"posilám" jde jenom o to, kde jim dají za málo muziky více peněz!!! To kde hrají je jim jedno, hlavně že to sype. Na tomto principu stavět budoucnost hokeje nejenom v Táboře znamená začátek konce!!!!

Re: Re: Re: Re: Re: PŔÍSTUP K MLÁDEŽI

(Majkyno, 12. 1. 2018 12:46)

že se tam sypou prachy neznamená, že z těch pár kluků uděláš mistry světa, mládež prostě neni výběrová a může si hrát každej, lepší odejdou... tak to prostě je, kdo projde celou táborskou mládež a hraje pak v A, tak je průměrnej... viz. u nás Pechánek, co průměrnej, tučnej co se neuveze a nedá se na něj koukat a obhajitelé to vymyslej, že dělá černou práci..

Re: Re: Re: Re: Re: PŔÍSTUP K MLÁDEŽI

(Hmar, 12. 1. 2018 12:57)

Prosim tě, co to píšeš za kraviny? Nenapadlo tě taky, že většina kluků to dělá jen jako koníčka, jako sport místo sezení doma u počítače? Ty penize co to stojí, jsou hlavně pro děti, aby se někde neflákali po městě, ale dělali něco užitečného a výchova talentů je až druhořadá záležitost.
To nemá s kvalitou a vizitkou trenéra nic společnýho, většina těch kluků až si najdou dobrou práci, nebo vysokou školu, tak s hokejem skončí úplně. Nebudou mít čas hrát hokej. Dál půjdou už jenom výjimeční jednotlivci a ty ani v ročníku dorostu být nemusí. Nedělej z provinčního oddílu jako je HCT extraligový. Pod oddílem z extraligou už hrají hráči, kteří se možná jednou budou hokejrm živit, ale ani tam ne všichni. A hlavně hrát 2.ligu je spíš za trest, to už ten hokej musíš mít zatraceně rád, aby jsi chodil ráno do práce po zápase z kterýho jsi prijel v jednu v noci dobitej a bolavej jak kůň.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: PŔÍSTUP K MLÁDEŽI

(příznivec hokeje, 13. 1. 2018 7:23)

To Hmar.
píšeš, že Ty peníze co to stojí, jsou hlavně pro děti. To je OK. Uvědom si ale, že ty peníze přicházejí z dotací státu potažmo města na sport. A ty děti mají tréninky v průběhu celého dne v rámci vyučování. Tak jaké sezení u počítače a flákání se po městě? A jestli je pro oddíl, jak píšeš, výchova talentů druhořadá záležitost, tak je to diletantský přístup.
To potom může na ledě ty děti bez nároku na odměnu hlídat vychovatelka, tělocvikář, nebo dobrovolný tatík, tak jako u skautů. Na koníčka nepotřebují placeného kvalifikovaného trenéra. Pokud tedy kvalifikovaný vůbec je!
A jestli není oddíl na úrovni Tábora schopný vychovat řečeno Tvými slovy - výjimečné jedince - ani pro II. ligu a možná skoro ani pro KP,
tak je asi něco špatně ne?
A budeš se možná divit, ale ty provinční oddíly mnohdy kvalitních žáků a dorostenců vyprodukují víc než leckterý extraligový oddíl. Bez nich by
ani extraligoví nenaplnily své kádry. Musí tam ale být odpovídající přístup
dětí a odpovědný přístup rodičů, trenérů a oddílu! Jestli tak nákladný sport jakým hokej je, pojmou všichni jmenovaní jako koníčka, tak to teda oddílu gratuluji že má tak schopný management a sežene tolik finančních prostředků, že si s nimi neví rady!
A na závěr. O přístupu mladých svědčí výpověď p. Matušíka ve zpovědnici........Protože když dělám hokej a jsem "hokejista" tak jsem u vrstevníků, potažmo u slečen "pan někdo, mistr světa!". Když jsem ale skaut, hraji "pouze" florbal, basket, šachy apod. tak nejsem nic. Taková je filozofie dnešních mladých zdigitalizovaných blbů.

Posily

(koldy1, 11. 1. 2018 20:01)

Sem rád, že přichází jak Šulek tak i Doktor, který mě zaujalo při posledním zápase v Písku, kde hrál velmi dobře :)

Re: Posily

(husyta, 11. 1. 2018 20:25)

No, já to jako zásadní a potřebné posílení nevidím, ale jako nutná změna je to plus, je třeba rozvířit stojaté vody.

Hc Tábor

(jarin, 7. 1. 2018 10:42)

Není třeba nic rozebírat. řeknu to jednou větou. S tímto kádrem,takto poskládaným z hráči této kvality, nic jiného hrát nemůžeme. Tam,kde jsme v současné tabulce je malý zázrak a pokud se nějakým způsobem nedoplní mužstvo kvalitními hráči,hra se nezmění. Co se týká našeho skoro profesionálního realizačního týmu ,tam také asi nebude vše úplně v pohodě a normálu. V současnosti hrajeme to,na co máme. Štěstí jsme si zřejmě již vybrali. Toto je holá realita a nemá cenu si nic malovat na růžovo. Nejsou chechtáky,nejsou kvalitní hráči,není pořádný hokej - jednoduché.

Re: Hc Tábor

(Nejsem robot, 7. 1. 2018 11:42)

Ale z těch bafuňářů,, co jsou na lavičce už by se taky seskládat jedna slušná pětka! Docela by mne zajímalo, kolik nových sponzorů si na včerejší zápas do V.I.P. zóny pozval "presidentó" a kolik mu po včerejším výkonu padlo s prachama do náruče.

Re: Re: Hc Tábor

(Hmar, 7. 1. 2018 12:14)

Ty děláš jako by stáli zástupy sponzorů u zimáku a stačilo si jenom ukázat prstem. Sponzor je firma mající zájem o reklamu a protože má vztah k hokeji poskyt by ho treba HCT, ale co když takovej zrovna teď nikdo není?
Podívej se na fotbalisty Táborska, hrají 2x za rok live na ČT Sport a stejně mají na tričku místo sponzora tři otazniky. Asi to nebude tak jednoduchý jak si někdo myslí.

Re: Re: Re: Hc Tábor

(Nejsem robot, 7. 1. 2018 13:13)

V.I.P.ka je plná. Kdo jiný by tam asi tak mohl být?

Re: Re: Re: Re: Hc Tábor

(Hmar, 7. 1. 2018 14:15)

No asi ti, kteří už peníze dali. A ti kdo HCT podporují, ale ty jsi snad měl na mysli nový sponzory?

Re: Re: Re: Re: Hc Tábor

(Hmar, 7. 1. 2018 14:21)

Jako myslíš, že V. I. P. ka je plná nových sponzorů čekajících na presidenta s plnou taškou dolarů a on se ani neuráčí přijít? Tak to pak máš recht, to od něho není pěkný

Re: Re: Re: Re: Re: Hc Tábor

(Nejsem robot, 9. 1. 2018 18:18)

Fakt kasírujou jen v dolarech? Nejsi už taky zblblej svýcarskejma frankama, co někde čekaj na hranicích až pro ně pošle Sania Scania?

Re: Hc Tábor

(Hmar, 7. 1. 2018 12:06)

Je to jak píšeš, po letech hojnosti přišla doba temna i k nám. My jsme posledních 5-6 let zvyklí na tu nelepší kvalitu v 2.lize, ale nic netrvá věčnost. Není to až tak otázka peněz, ale lidských zdrojů. V 2.lize se nechodí hrát za peníze, tam prostě musí ti hráči bydlet v okolí a mít i práci a vztah ke klubu. Porovnávat nás třeba s H. B. nejde, to je skoro poloprofesionální klub, který chce jednoznačně do profi soutěže. Mají prvoligovou tradici a odchovance na vyšší úrovni než my. Žďáru a M. Budějovicim se zase vrátilo domů spoustu kvalitních hráčů z regionu, nebo odchovanců. Tohle my jsme měli dřív, kluci z Milevska, Budějovic, nebo bývalí táboráci z J. Hradce a padajícího Písku z 1.ligy se vrátili a na pár let tady udělali super tým.
Bohužel čas se posunul a teď je stav takový jaký je. Problém je, že "nejsou lidi" v okolí ochotni hrát za pivo a párek. Platit si žoldáky, na to nemá v 2.lize nikdo. Je třeba se stím smířit a přijmout to jako holí fakt.

Re: Re: hmar

(jarin, 7. 1. 2018 14:06)

Lépe bych to nenapsal. Naprostý souhlas. Samozřejmě prašule jsou nejdůležitější,ale patriotizmus k mateřskému klubu potažmo městu ve kterém hráč vyrůstal je neméně důležitý. A právě v tomto je Tábor příkladným. Bohužel zdroje jsou v současnosti zřejmě vyčerpány. Není odkud brát. Buďme rádi,že se zde hraje 2.Liga a zvykejme si,že se bude v současnosti hrát třeba střed tabulky. Co mají říkat třeba v Pejru,Písku atd ? Ono zase přijdou lepší časy,nelze hrát špici po tolik sezon. Tento stav se nevyhne žádnému manšaftu a my tím procházíme právě nyní. Takže trpělivost.

Re: Re: Hc Tábor

(Fanda HCT, 7. 1. 2018 14:44)

Zaujala mě ta myšlenka o těch odchovancích. To je kapitola sama o sobě.
Když se podíváte jak dlouho v Táboře stojí zimní stadión (od r. 1971) a můžete mi vyjmenovat kolik kvalitních hráčů zde za ta léta vyrostlo???
Myslím hráčů hrající alespoň naši nejvyšší soutěž a výše.
Když se podíváte jen na sousední, menší města (Písek, J.Hradec), tak se s nimi nemůžeme rovnat.
Myslím, že se tady prostě něco dělá špatně už od mládeže.

Re: Re: Re: Hc Tábor

(xy, 7. 1. 2018 15:35)

Bingooooooooooooooo

Re: Re: Re: Re: Hc Tábor

(Hmar, 7. 1. 2018 16:50)

Myslím, že cca do roku 1992 tady byl hlavní oddil Dukla a ta mládež neměla. Zatím co Hradec hrál i extraligu a Písek stabilně 1.ligu, takže tam se do výchovy cpalo.
Jinak treba Radek Dvořák, nebo Barinka, Pavlát, Suchánek.
Ale na Hradec s Piskem opravdu nemáme, tam jich bylo opravdu hodně, ale už nebude asi nic.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104

následující »