Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: tak odlech-číme a tipujme zítřejší ne/výsledek ???

(mirous, 27. 1. 2018 13:11)

dnes to zlomíme Tábor 4:2

Re: Re: tak odlech-číme a tipujme zítřejší ne/výsledek ???

(mirous, 27. 1. 2018 13:17)

ale to bude na dlouho vše,chtělo by to Kožicha vyměnit.Nevím že to vedení nevidí že už nemá co hekejkám dát

Sponzoři

(Frank, 23. 1. 2018 14:15)

Je to doopravdy smutné kam JIHOČESKÝ hokej spěje.Myslím,že na 1.místě co se týče důvodů je u všech nedostatek peněz.Přitom ekonomika jede na plný pecky a sponzory se nedaří přivést.Proč?Viz Písek obrovská prům.zóna a zřejmě nic

Re: Sponzoři

(příznivec hokeje, 23. 1. 2018 16:34)

Aby bylo jasno. Opravdový sponzor nikdy nebude strkat peníze do projektu na úrovni II. ligy, kde na utkání chodí pár stovek diváků a tato soutěž je mediálně prezentována pouze okrajově na úrovni okresních týdeníků. Na takové úrovni svoji firmu asi těžko marketingově zviditelní.
Máš na to silně zúžený pohled. Ekonomika sice jede na plný pecky, ale pro firmy je daleko důležitější investovat prostředky do platů svých zaměstnanců, do nových technologií atd., aby udržel krok s konkurencí, než aby je házel do okrajové, bezvýznamné, prakticky amatérské soutěže
jakou je II. hokejová liga.
Tvůj příspěvek na tuto problematiku mi připadá, promiň, pohled 15 letého nezkušeného a naivního kluka.

Re: Re: Sponzoři

(Hmar , 23. 1. 2018 17:23)

Ty už radši nikomu věk netipuj, moc ti to nejde. Zkus diskutovat i bez těch závěrečných posměškům k lidem co mají jiný názor než ty. Pak by ta diskuze s tebou mohla mít i lepší kulturu, pokud tedy o diskuzi vůbec stojíš.

Re: Re: Re: Sponzoři

(příznivec hokeje, 24. 1. 2018 10:03)

to Hmar, to Frank,

pokud dovedete pozorně číst, tak nikomu věk netipuji!! Pouze konstatuji,
že na danou problematiku kterou je podpora amatérského sportu nahlížíte pohledem 15 letých dětí, pro které je hokej na úrovni II. ligy fenomén, před kterým by se měli všichni sednout na zadek!
A pokud jste tedy věkem výš, tak mě překvapuje to že si neuvědomujete,
že podnikatelské subjekty mají v dnešní době jiné priority a zájmy.
Jestli hokej sledujete globálně, tak určitě vidíte, že krize hokeje není jenom v JČ kraji ale je celorepubliková!! A není jenom finanční, ale bohužel i výkonnostní, "díky" nekoncepčnímu systému výchovy ze strany vedení ČSLH - stačí se podívat na výsledky repre výběrů od mládeže až po seniory.
Nepřipadá vám smutné, že věkový průměr výběru na OH v Koreji
přesahuje hranici 30 let? Na jedné straně do nebes vynášejí výkony 19 letého Nečase z Brna a na druhé straně ho nenominují na OH? Před dvaceti lety v Naganu hrál cca stejně starý Hejduk, který potom patřil ke
špičkám v NHL!
I od tak zdánlivě nepodstatných maličkostí se odvíjí pohled na financování LH jako celku ze strany potencionálních sponzorů, kteří mají
v dnešní době do detailů zmáknuté marketingové aktivity.
Závěrem chci poznamenat, že nějakým posměškům jsem zcela vzdálen,
respektuji názor ostatních a věcné diskuzi jsem otevřený. Diskutovaná témata je ale potřeba vidět v širších souvislostech, než jenom z pohledu
člověka který má rád LH. Teprve potom má taková diskuze smysl!
p. s. - doufám, že na můj příspěvek nebudete nahlížet z takové pozice jako že chci někoho svými argumenty ponižovat! Anonymně někoho zesměšňovat přece snad ani nejde!

Re: Re: Re: Re: Sponzoři

(Hmar , 24. 1. 2018 19:33)

Argumenty určitě nikoho neponižuješ, ale tvoje "Takže vypni PC, vyčisti si zuby, dej mamce pusu a jdi do hajan ať ráno nepřijdeš pozdě do školy!!! Příště se nepouštěj do diskuze o věcech, o kterých nic nevíš!“ toto určitě není argument, takže až tak vzdálen posměškům nejsi. Nehodlám se v tom už dál vrtat. Jinak s tvým pohledem na český hokej vesměs souhlasím.

Re: Re: Sponzoři

(husyta, 23. 1. 2018 17:53)

takže pokud máš pravdu, zřejmě ano, tak HCT v minulých rocích prokaučovalo, co se dalo, protože nechtěli do I.ligy, nyní je stav zabetonován a HCT již nemá na nic, výkonově, finančně a zřejmě i ideově, forever ....

Re: Re: Sponzoři

(Frank, 23. 1. 2018 21:00)

Tak doopravdy tvůj tip na můj věk a osobu ti hrubě nevyšel.Nesuď lidi dle pár řádků,ale nezlobím se.Jsem člen vedení třetiligového fotbalového týmu a sponzory máme i mimo region!.Hokej mám rád.Sleduji výsledky všech Jihočeských týmů,proto polemizuji o krizi hokeje,která tady rozhodně je.

Realita

(Mati, 23. 1. 2018 14:31)

Poslední výsledky vás nepotěšily ale (pohledem z Mil.) važte si toho, že chodíte (alespoň) na republikovou soutěž a patříte do lepší poloviny. U nás si před lety dost nevážili angažování Suchánka st. (a celé party "žoldáků") ale byla radost a výsledky. Je to samozřejmě o penězovodu který vyschnul, což je podmiňující. O hokeji v Táboře strach nemám, pokud Motor postoupí (v což doufám) bude muset nějaký klub na této úrovni zůstat na výsluní.

Krize hokej a náznaky

(nejsem robot, 22. 1. 2018 9:03)

Krize hokeje se začíná projevovat na plný pecky. Každej klub, co zakázal fórum skončil. Milefsko, Písek, Vajgar. Zákazem příspěvků to začalo. Za Tábor nechce nikdo novej hrát, proč asi? Kritika vedení je nepřípustná. Jejich antikoncepce v tahu na fanouška je fakt k popukání - ženy vstup zdarma. Takže jejich cílová skupina jsou ženy? Asi si pletou sport s diskotékou, kam se na ženský bez peněz zvou chlapy, aby z nich vytahaly ženský prachy. O cílech sezóny se už roky vedou spory. Vedení mlčí. Tohle není příspěvek na hanobení HCT, ale jen strohé konstatování chyb, kterých se dopouštění vůči fanouškum. Na výjezdy budou jezdit jen děti, když jim dohodnou autobus a zaplatí. Na domácí utkání budou taky chodit je loosři a hlavně ty ženy a děti. Držím hokeji v Táboře palce, ať přežije Divident a spol.

Re: Krize hokej a náznaky

(husyta, 22. 1. 2018 13:02)

Souhlasím, navíc mne děsí to mediální ticho managementu HCT. To není dobré, přesně tak to probíhalo před pádem do kraje, SANIA atd. Že by repete?

Proč???

(fanoušek hct, 21. 1. 2018 15:05)

Prý tr.Matušík během včerejšího utkání nadával fandícím táborským. Proč???

Re: Proč???

(Kofolák, 21. 1. 2018 16:13)

Protože parta pivem posilněných chlapů začla sprostě pořvávat na naší lavičku první, po dvou gólech! A Matušík neni nějakej nazdarpánek, co si nechá nadávat do pánskýho údu. Takže se prostě bránil a odpovídal jim zpět. Mimochodem borci z tribuny řvali i po hokejkách, což si nenechali líbit ani oni.
Hlavně, že když se dali tři góly, tak frajeři se chovali jak kdyby byli s klukama nejlepší kámoši.... trapas, je mi za naše fans stydno až za humna...

Re: Re: Proč???

(Fanda hct, 21. 1. 2018 18:40)

No, ty tři vožralý idioty, nebo kolik jich vlastně bylo, jsem moc nepochopil. Tak pokud mě to tak s.re, tak sedim doma na p.deli a nejezdim. Tohle vážně hráčům pomůže, dvě a půl třetiny na ně pořvávat jaký jsou to ... a když se daj 3 góly, tak jsem zase největší a nejvěrnější fanoušek na světě. Chápu, že současnej stav asi většinu lidí s.re, mě osobně taky a spousta lidí kvůli tomu do Pejru ani nepřijela, ale pár "masochistů" včetně mě, stejně přijelo a kluky podpořilo. A jestli mám takovou potřebu říct trenérovi, že to vede do kopru, tak to nedělám tímto způsobem, jak jsem říkal hráčům to nepomůže a akorát jsme pak všude pro smích.

Re: Proč???

(nejsem robot, 21. 1. 2018 16:27)

Protože blbě fandí a nevyhrává se.

Re: Proč???

(Majkyno, 21. 1. 2018 18:26)

Furt je to poloprofík a má se nějak zachovat... né se nechat zatáhnout do nadávek, furt sou fanoušci jeden z největších sponzorů a zaměstanec klubu jim nemá co nadávat. Jeho práce možnou kritiku obsahuje... Ostuda pro klub, páč na tribuně se dycky blb najde..

Re: Proč???

(Fanda, 22. 1. 2018 12:43)

... ale on nadával těm co bubnovali a skanodovali

Hc Tábor

(jarin, 22. 1. 2018 7:19)

Nechtěl jsem se k tématu trenérů vyjadřovat,protože mi to vůbec nepřísluší,ale napíši svůj subjektivní názor. Řeknu to krátce. Trenér Matušík udělal pro táborský hokej strašně moc práce. Je to srdcař a patriot. že je impulsivní na střídačce,to je podle mého v pořádku. Taktéž v kabině příliš mnoho demokracie asi spíše škodí. Osobně si myslím, že Tomáš je na postu hlavního trenéra již opravdu hodně dlouho a neříkám to kvůli současnému stavu v mužstvu,ale prostě by měl dle mého názoru přepustit funkci někomu jinému. Změna je život a platí to i ve sportu. Je přece normální,že se u manšaftů střídají trenéři. A nevím,zda by se ve 2. lize našlo mužstvo u kterého působí trenér takto dlouho. Chce to prostě změnu a nový náboj.Osobně mne tento stav nepřekvapuje a musel nastat. Tak ho tu máme a je třeba jej rychle řešit. Na druhou stranu zde pracuje s tím materiálem co máme a je asi všem i naprostému laikovi jasné,že hráčská situace a složení mužstva není v současné době určitě ideální. Není to snadné,ale určitě to chce určité změny. Realizační tým máme dost velký,tak snad něco vymyslí a zastaví tuto krizi táborského hokeje.

Sezóna rekordů

(Fanda HCT, 21. 1. 2018 23:54)

Letošní sezóna se určitě zapíše do historie. :)
- Prohrát 6 zápasů v řadě (a může jich být i více), tak to by mě zajímalo, kdy se to naposledy stalo. Možná za VS ?
- Prohrát v sezóně tolik domácích zápasů (a pochybuji, že už žádné nepřibydou), tak po postupu zpět do 2. ligy určitě ne.
- Domácí prohra se Žďárem po 17 letech (Mimochodem, když jsem tuto informaci hledal na stránkách Žďáru, tak mě zaujala ještě jedna i informace: Petr Koukal ze Žďáru jede na olympiádu, stejně jako v minulosti jeho bratr Martin a Tomáš Rolínek. Dále 16 letý odchovanec Pytlík dnes nastoupil ke svému 1. zápasu v dresu Vítkovic - hrál 2. pětku. Asi něco dělají špatně :)
- ...

Bohužel i já, věčný optimista, letos těžko hledám na naší hře nějaká pozitiva !!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106

následující »