Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Konečně za 3 body

(Fanda HCT, 21. 2. 2018 20:18)

Tak 5:0 pro Kolín.
Ještě si počkám, co napíše Šácha, zda jsme náhodou nebyli lepší a nediktovali hru, ale jako nějaké zlepšení mi to bohužel moc nepřipadá. Dokonce jsme ani nedali branku.
Ale jak vloni říkal p. Matušík "Zajíci se počítají až po honě". Třeba přejdeme i přes 1. kolo play - off.???

Ban???

(admin, 20. 2. 2018 19:51)

Co dodat? Mazanej (ne ban!) Ti byl příspěvek, kde byl neslušně oslovenej jeden z přispěvatelů. Jsem jedinej, kdo má přístup jako správce. A vím, že celkově byly mazány 2 příspěvky, nikoliv uděleny bany!!! Někteří tady kydáte, jak se dá, až je to větší smrad než chlévská mrva a ani se nestydíte. Do huby si někteří nevidíte, "zaručený" zprávy sem chrlíte jak na běžícím páse. Když někdo oponuje, je to hajzl. Po výhře nad Žďárem ticho po pěšině. Už teď se někteří těšíte, až se prohraje a budete si moct zchladit inkognito schovaní za compem žáhu na někom, kdo je veřejně známej. Na ulici se nejste schopni se všem těmhle podívat do očí, na několika veřejných schůzích jste měli možnost prodiskutovat o záležitostech ohledně klubu. Kdo z vás tam byl a postavil se k tomu čelem? Myslíte, že vedení klubu baví prohrávat? Že to dělají, protože se nudí? Nevšiml jsem si po těch x úspěšných sezónách, že by měli na ramenou modřiny za poplácávání, jak skvěle šlape klub. První neúspěchy a nastává klasická česká internetová kydačka. Jedno fórum zrušený, tady máte "problém" s banama, tak třeba fanoušek s nickem "nejsem robot" založí jinde. Brání někdo? A tobě jarine za to, že někomu nadáváš do hňupa, bych ti ten ban nejradši dal. Nedám. Pro tvůj klid duše jsem odblokoval naposledy přidanej ban, ikdyž se neváže k tobě. A přečtěte si všichni, jaký jediný důvody jsou k tomu, aby se mazalo. A dál si užívejte „svobody“ slova

Re: Ban???

(nejsem robot, 21. 2. 2018 7:16)

Admine, nediv se, že po prvním vyhraném zápase po šňůře deseti porážek nemají fanoušci chuť se k ničemu moc vyjadřovat. Ztráta 30 bodů se asi jednou výhrou, navíc proti silně oslabenému týmu, nevykompenzuje. Co se týče toho že bych někde zakládal nějaké jiné fórum - asi jsi ten můj příspěvek nečetl do konce. Já ne, já to neumím. Jen se mi nelíbí, že tu jeden ... "sjiždí" každýho, kdo si chce tady postěžovat. Jestli myslíš, že je to rys JEN "české" povahy, jsi na omylu, ale nechci se tě nějak dotknout, abys mne nemusel blokovat nebo mazat. Společnost je ve stavu pnutí a na některé podněty holt reaguje tak jak reaguje. Třeba tím že lidi nechodí na hokej. Vedení klubu to asi nevadí, tak je všechno v pohodě (pocit získaný po zvážení marketingových tahů HCT na občany regionu).

Re: Re: Ban???

(Hmar , 21. 2. 2018 9:01)

Ty jsi si vlastně chceš jenom postěžovat, ale jinak za všechno můžu já. Já bych vlastně měl dostat ten "ban", protože vám tady bráním ve vaší plodné diskusi, při které si chcete jenom trochu postěžovat.
Na mě se už nevymlouvej já se tady s vámi dál přít nebudu, protože to nemá žádný smysl. Je to jenom ztráta času. Fórum si nech klidně pro sebe, nové není třeba. Je otázkou jak dlouho ti vydrží, když se tady jenom slušně."postěžovává". Podobně jako na ofiko stránkách.Re: Ban???

(jarin, 21. 2. 2018 8:18)

Myslím,že jsem nikoho vulgárně neoslovoval,možná jsi se spletl a smazal jsi můj příspěvek na úkor někoho jiného,ale to není podstatné. Možná by jsi se neměl být tak útlocitný toto je diskuse o hokeji a ne poklábosení o baletu v národním divadle. Za hňupa se omlouvám,to nebylo nutné,ale je třeba rozlišovat . Za sprosté napadání někoho,proč ne,ale tolerovat každého svobodný názor by se měl. Od toho snad toto fórum slouží,nebo by sloužit mělo.

nové fórum

(nejsem robot, 18. 2. 2018 15:19)

Nenajde se tu někdo kdo to umí, aby založil nové veřejné fórum? Na oficiálních stránkách je to pepřem v očích Dividenduplusmínus a tohle fórum nechat Hmarovi.

Re: nové fórum

(hc tabor, 20. 2. 2018 14:43)

Nemám nic proti Hmarovi,pouze vyjadřuje svůj názor,nemusí se někomu líbit,ale je potřeba ho respektovat. O tom přece tato diskusní fóra jsou. Jsem samozřejmě plně pro to,aby zde někdo založil klidně nové fórum,kde bude možnost vyslovit názor aniž by byl mazán. Pakliže neobsahuje skutečné vulgarity a hrubé útoky na nějakou konkrétní osobu. Mazat příspěvky příkladně že Matušík by měl odstoupit je stupidní a hodně hloupé.

hc tabor

(jarin, 20. 2. 2018 9:59)

Tak chci zde napsat,že jsem dostal ban na těchto stránkách za napsání (podotýkám slušně) svou úvahu na téma krize Táborského hokeje. Žádné osočování a nadávky na trenéra Matušíka. Prostě normální ,tvrdá cenzura ! Komouši byli slaboučkým odvárkem. Jestli si pane admine těchto stránek takto představujete demokracii,tak jste velký hňup a jděte do víte kam !!!!!!!

hokej po pravde

(pravda, 19. 2. 2018 19:36)

az napisu pravdu a nebude se to nekomu libit budu stopnut nebo smazan ?

Re: hokej po pravde

(příznivec hokeje, 20. 2. 2018 8:57)

Nebudeš stopnut ani smazán. Akorát HMAR Ti odpoví, že vůbec nic nevíš
a jenom plkáš hovna......

Play off

(Koldy, 18. 2. 2018 12:10)

Jakým způsobem se hraje tento rok play off a od kdy ?

Re: Play off

(kopřík, 18. 2. 2018 19:44)

1. kolo play-off se hraje odděleně v rámci jednotlivých skupin. Takže my budeme hrát každopádně zase s někým z naší skupiny Střed (už to může být jen Kolín nebo MorBud). Teprve od 2. kola se postupující týmy ze Středu a Západu sesypou na jednu hromadu a budou moci hrát i proti sobě.
1. kolo play-off začíná v sobotu 3.3. (pokud skončíme pátí, budeme hrát ten den venku). Další zápasy 1. kola pak následují vždy obden, tzn. pondělí 5.3., středa 7.3., eventuálně pátek 9.3. a neděle 11.3. Hraje se na tři vítězství.

Komentáře po zápasu

(Koli, 18. 2. 2018 19:44)

Je fajn, že si najdu komentáře trenérů po včerejším zápasu, ale už není tak fajn, že si musím najet na stránky Žďáru... Nehrálo se v Táboře???

panec

(Bone, 17. 2. 2018 22:03)

napriklad panec odesel proto, ze se nesnes s Kozichem a nebudu tady rozepisovat to, co se stalo po zapase, kdyz Panec chytal za Pisek a Tabor tam vyhral, to byl hnus... a byl to hnuse hnusnej a nebylo to ze strany Pance.

Re: panec

(bone, 17. 2. 2018 22:04)

a nebo proc odesel Semrad... sice je to namyslenej vocas, ale taky neodesel sam od sebe jen tak pro nic za nic

Re: Re: panec

(Kofolák, 17. 2. 2018 23:28)

Semrád odešel primárně proto, že se nesnesl s nikym v kabině a z týmu ho tu nikdo nechtěl, kam přišel dělal jen zle. A u Pance bych taky neviděl vinu jen jednostranně..Vždy je potřeba vidět obě strany mince, i když se to teď zrovna některým nehodí..

mé vyjádření

(K Matušíkovi, 15. 2. 2018 19:50)

Asi takhle. Budu mít jiný názor než vy všichni ostatní. Dejte Matušíkovi ještě minimálně jednu letní přípravu šanci. Teď už je ta sezóna na nic, asi jí nic nezachrání. Ale byla to sezóna, kdy trenér slátá sestavu jak může, protože se mu před každým utkáním někdo zraní, případně mu odejdou nejdůležitější hráči. Nepadá to snad na hlavu vedení? Kde právě měli shánět hráče mnohem dřív. Pokud nebyly peníze, tak neměli podporovat béčko v kraji. Zbytečně vyhozené peníze, které mohli být vloženy třeba právě na posily, a těch pár kluků mohlo hrát třeba v Soběslavi, či jinde.. On Vám tu zajistil spousty krásných sezón, tak si myslím, že by šanci ještě od Vás dostat měl. Za ty krásné sezóny a že jich nebylo pár. Každý tým, který prohraje třeba pět zápasů za sebou se z té krize zvedá těžko, ať už jde o profíky, nebo amatéry. Určitě ve Vaší práci nepodáváte každý rok stoprocentní výkon. Někdy se to vydaří méně, někdy více. Vy jste zkrátka byli jen namlsáni tím, co tu bylo pár let. Ale když Vám odejdou během roku takoví hráči jako byl Heršálek, Vaniš, Kellner, Polodna, Kolomý, Kanov, Liška, Kratzer, Boháč, nebo Mrkvička, tak to asi taky není taková sranda pro trenéra. Podstatě se mu rozpadl celý kvalitní kádr doslova před očima...

Re: mé vyjádření

(husyta, 15. 2. 2018 20:05)

Máš i nemáš pravdu. Polož si otázku: Proč odešlo tolik hráčů, podotýkám těch dobrých? Proč? Až bude relevantní odpověd, proč tu nikdo nechce hrát, pak můžeš řešit, jak získat posily. A tím začít stavět dobré mužstvo. Zatím mi to připadá, že vedení HCT asi řeší konec a na začátek problému. A to tímto způsobem věští velký, velký problém. Ale na druhou stranu, ticho léčí. A že to ticho od vedení slyším, až to rve uši.

Re: Re: mé vyjádření

(Hmar , 16. 2. 2018 11:01)

Tohle jsou kecy, že tu nechce nikdo hrát. Kdyby jsi nebyl ignorant, věděl by jsi proč ti kluci odešli. Jenom Kellner a Hlaveš hrají jinde z důvodu dobře známých, jinak většina s hokejem skončila, nemají na něho čas, musí živit rodiny.
S touhle obehranou písničkou už vážně přestaň. Vůbec nevíš co to je hrát hokej na celostátní úrovni a chodit k tomu každý do práce a starat se o rodinu.

Re: Re: Re: mé vyjádření

(příznivec hokeje, 16. 2. 2018 14:33)

Aha. Takže v jiných druholigových oddílech to zřejmě hrají plně profesionální hráči, kteří na to mají čas, nemusí chodit do práce a nemusí živit rodiny!!!
To jsi nám teda řekl novinku, to jsme nevěděli že jenom v Táboře to hrají
hráči co musí chodit do práce a živit rodiny. Jinde to asi hrají nezaměstnaní svobodní klucí.........
Nestojí náhodou za mnoha odchody nebo ukončením kariéry také vztahy trenér versus hráči? V Táboře bych se tomu vůbec nedivil, protože trenér si je vědom toho, že je neodvolatelný a sám nemá sebereflexi na to aby po takovémto propadáku dal funkci k dispozici !!!
Tady hokej prostě vede uzavřená společnost která mezi sebe nikoho dalšího nepustí a to ani v případě dalších propadáků!!! Jinde je to tak, že po neshodách ze kterých pramení neuspokojivé výsledky odchází trenéři. Tábor je v tomto rarita. Tady odcházejí nebo jsou odejiti hráči!!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106

následující »