Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

konec sezony, lepší zítřky?

(Koli, 8. 3. 2018 19:56)

Tato sezona byla rozjetá velice dobře a myslím, že moc lidí to ani nečekalo vzhledem k tomu, jaká byla skladba mužstva. Pak ale odešli tahouni a druhá polovina už byla jalová. Ani už nevzpomínám, jestli byly daný nějaký cíle...
Podle mě je chyba a alibismus, když se dávají cíle před sezonou jako ,,chceme být do čtvrtého místa, pak jít co nejdále...". To jsou nic neříkající a nezavazující cíle. V sezonách, kdy postupoval do první ligy Přerov a F.Místek jsme měli na postup i my. Ač ryzí amatéři, hráli jsme špičkovej hokej a byli tu špičkový hráči. Proč tedy - uvidíme, pokud postoupíme tak to budeme řešit?
Pokud chci postoupit, musím na tom pracovat daleko dřív, ne až co kdyby náhodou. Tady se postoupit nechtělo a chtít nebude.
Takže hokejkám díky za to, že jich neodešlo ještě víc a dohráli to až do konce, za mě hoši děkuji.
Rád si přečtu vyhodnocení sezony a cíle do té následující. Hlavně jsem zvědav na skladbu mužstva.

Fikce či realita, realita či fikce?

(xy, 8. 3. 2018 16:26)

Posledních 17 zápasů HCT v řadě s výsledkem 2x výhra HCT v základní době, 1xvýhra v prodloužení a krásných 14 proher. Tomu říkám forma jako hrom......... A na dokreslení včerejších iluzí:„Jsem hrdý na to, co předvedlo naše torzo. Bojovalo a hrálo naprosto úžasně. Dojalo mě to, mám ty kluky rád. Nevyhrál lepší tým, ale šťastnější,“ řekl kouč Tomáš Matušík.

ad hokejisté Tábora si sezónu neprodloužili

(MAX, 8. 3. 2018 13:15)

Příznivec hokeje se opět rozvášnil. Nejvíc mě rozesmálo, jak reagoval na můj včerejší příspěvek a psal o zoufalosti a ještě víc mě pobavila ta část o proplácení cesťáků, protože on určitě příští tým postaví na domácích odchovancích a ušetří spoustu finančních prostředků.

Ještě jsem koukal, kolik kladných příspěvků napsal o týmu, když se pohyboval dlouhou část sezóny do třetího místa, ale nic jsem nedohledal. Pro něj je štěstí, že se tým HC přes první kolo nedostal, protože jinak by mu došly témata.

Jeho největší problém jsou dotace od města, o kterých určitě vše ví a určitě ví, kolik stojí jednotlivá utkání, hráčská výstroj, doprava, rozhodčí a vůbec vlastní činnost klubu.

Moje doporučení je - nechoď na hokej v Táboře a ušetříš si spoustu starostí. Choď do parku, tam nebudou žádní funkcionáři, žádné dotace od města, žádní špatní hokejisti.

Takže, kdo je tady vlastně zoufalý ?

Re: ad hokejisté Tábora si sezónu neprodloužili

(nejsem robot, 8. 3. 2018 15:31)

Zoufalej je tu výsledek a Šáchovy kecy: "...uhasínající osmifinálové naděje nerozfoukal, ale hráči od Jordánu se za něj nemusejí ani na vteřinu stydět."
- škrábale, fakt ani na vteřinu???
"Hoši, děkujem,“ znělo z části ochozů, kde sídlila skupina táborských fanoušků. Ta po celých šedesát šest minut hry svůj tým neúnavně povzbuzovala..." -Tomu někdo věří, že fakt celý tři třetiny ::neúnavně:: ani na chvilku nepolevili? Vždyť už tady v Táboře bylo ve třetí třetině skoro ticho a poslední čtyři minuty se už jen lidi chytali za hlavu.

Píše beletrii a ne to, co se dělo, ale co se stát mohlo, kdyby.... Bohužel je to jen obrazem HCT a jejich doktríny "pravdy". Asi to tak má být!

ad hokejisté Tábora si sezónu neprodloužili.....

(příznivec hokeje, 8. 3. 2018 10:00)

Ano p. Šácho, za tečku sezóny se možná stydět nemusí. Ale za celou sezónu by se měli chytnout společně s realizačním týmem a vedením za ruce a lézt kanálem, aby na ně nebylo moc vidět. Věřím ale, že vy všichni
nesoudní jste schopní navrhnout je opět na ocenění mezi nejlepší kolektivy okresu Tábor. Jen tak, ze setrvačnosti.

Mimořádně obětavé výkony se mají podávat v průběhu celé sezóny, ne až v posledním zápase. A pokud tomu tak není, tak sezóna dopadne tak,
jak dopadla tady. Zřejmě ale asi byly ze zbytku peněz vypsány mimořádné prémie ( nebo se široce rozvětvená realizační partička zřekla části svých prebend ve prospěch hráčů ), aby se kritikům zacpala huba
a částečně se před veřejností vylepšila image všech odpovědných.
Vždyť na další sezónu bude zase od města z veřejných peněz dost dobrá dotace. Je přece před komunálními volbami a nikdo z kandidujících si nás proto nemůže rozhněvat. Navíc to máme pojištěné svým člověkem v zastupitelstvu. Takže se opět přiživíme, abychom se znovu mohli mezi sebou podělit ať se daří nebo ne.

Nevím také proč zdůrazňujete, že mezi fanoušky Žihadel a Kohoutů vládla
naprosto přátelská atmosféra. A proč by podle Vás neměla vládnout?
Mezi civilizovanými lidmi se to předpokládá. Pokud na to nejste v ochozech ZS v Táboře jako představitelé oddílu zvyklí a pouštíte do nich
podnapilý dobytek, tak prosím, pište o tom. Neopomeňte ale současně napsat, že se tak děje díky benevolentnímu přístupu vedení HCT, které není schopno za pomoci policie tato individua vytipovat a zakázat jim přístup na utkání.

Nakonec chci říci, že se vůbec nebudu divit jak "objektivně" bude
zhodnocena celá uplynulá sezóna oddílu, speciálně tedy "A" a "B" mužstva mužů, pokud budou veřejnosti podávány komentáře takto tendenčně a alibisticky!


Re: ad hokejisté Tábora si sezónu neprodloužili.....

(Kofolák, 8. 3. 2018 11:13)

Ty vole, ty seš příznivec hokeje? Být tebou, tak sem radši nic nepíšu. Očividně víš o všem všechno, i jak se má pravá tvář “dotací” od města. Víš kulový, máš jen hrozne chytrý kecy, který jsou ve skutečnosti neskutečný bláboly jenom.
Jo a k těm fanouškům.. za zmínku to stojí, protože pokud jsi nezaznamenal, tak se táborský rádoby ultras, samozvaný Alcoboys, “velmi hrdinsky” zmocnili dresu a šály MB. Škoda jen, že to bylo tak srabský s nedůstojný, že jim Budějičáci nestihli pořádně rozmlátit huby. Jediný v čem s tebou souhlasim je, že si tohle poušíme na stadion je naše chyba. Ba co víc, pan Volena tuhle svoleč podporuje. To je teda fakt smutný.
Naopak včera v MB to byl naprostej opak, i když první věc, co jsme v Budejicích slyšeli, byli dotazy, kde jsou ty srabsky ukradený věci. Naštěstí všichni tam brzo pochopili, že my k tý bandě drsňáků s vysokým IQ nepatříme a skončilo to společným koštem z placatky.
A teď určitě dostanu ban

jinak hokej

(Jenda, 8. 3. 2018 10:43)

Jinak hokej včera super, škoda... klucí makali jako o život. Chtělo to ještě o krapet víc štěstíčka. Díky za výkon. Snad příští sezona bude radostnější!!!!

Fans

(Jenda, 8. 3. 2018 10:24)

Kde byli včera ti slavní AlkoBoys? Byla po nich v morávkách sháňka :D
Jste vymýšleli zase nějaké choreo co? Ale nebudu se tu do Vás opírat, ostudu po republice už jste si udělali dost velkou :D :D :D :D :D

Re: Fans

(Fanda hct, 8. 3. 2018 10:29)

Maminka je nepustila

Konec sezony

(jerry, 7. 3. 2018 20:57)

Jestli ani po další zpackané sezoně Kožich neskončí,nikdo mě už na hokeji v Táboře neuvidí a aspon všichni uvidí,že on je opravdu neodvolatelný!!jsem zvědaví jak se k tomu postaví jako pravý chlap!!

Re: Konec sezony

(fanda, 8. 3. 2018 6:36)

Nikdo tě tu nedrží, tak že třeba ahoj.

testq

(test, 7. 3. 2018 23:40)

test

zajíci se sčítají po honu, sportovní výsledky po debaklu

(husyta, 7. 3. 2018 23:37)

Dílo zkázy jest dokonáno, nyní musí nastat zhodnocení, sebereflexe a opatření, myšleno od vedení HCT. Jinak si kopou sportovní hrob, v tuto chvíli je díra už dost hluboká.

zoufalému Maxovi

(Příznivec hokeje, 7. 3. 2018 22:13)

1. Na to abych mohl napsat že tady hokej směřuje od 10 k 5 nemusím být nutně hokejový odborník. Stačí na to sledovat zdejší výkony a výsledky hráčů a počínání, či bezradnost vedoucích představitelů a trenérů HCT. To vidí každý soudný člověk.

2. Pokud na něco nestačím, tak se do toho nes... a pokud už se do toho se.. a nemám výsledky, tak na post rezignuji. To je ve všech oborech lidské činnosti běžný jev.

3. Z veřejných rozpočtů jdou do zdejšího hokeje nemalé prostředky.
Pokud ale je realizační tým pro II. ligu v Táboře takový jaký je, tak nebude stačit ani rozpočet extraligových mužstev. Přiživuje se na tom
spousta kamarádíčků a hráčský kádr založený na dojíždějících hráčích není z hlediska cesťáků zrovna levná záležitost.

4. Pokud si Ty myslíš že je vše OK - dobře Ti tak - za pár sezón budeš
chodit na KP.

5. Podle Tebe současný stav vyhovuje všem, mimo mě, husity a Jarina.
Když se ale já bavím s lidmi co chodí na hokej tak mají v drtivé většině stejný nebo podobný názor. A budeš se divit, mnozí z nich v minulosti hokej v Táboře hráli nebo pro něj na různých postech pracovali.

6. To co jsi zplodil ve svém příspěvku není smysluplný argument, ale projev zoufalého člověka nad současným stavem hokeje v Táboře. Nebudu Ti proto nijak oponovat a nic Ti nevyčítám. Je mi Tě jen strašně líto, Maxi!!

Táborští bojovníci jedou na jih Moravy............

(příznivec hokeje, 7. 3. 2018 9:31)

Ano p. Šácho, to že v obou případech nepovolili M.B. táborské družině více než jeden gól, je opravdu také zásluhou mladého gólmana Brože.
V rámci objektivity a vyváženosti Vašeho článku by ovšem bylo vhodné
napsat, že je to také především díky NESCHOPNOSTI táborské družiny
bojovníků, potažmo jejich trenérů a celého vedení po stránce hokejové!!!
Ona totiž pouze bojovnost která není podložena hokejovými dovednostmi
a myšlením je sama o sobě na dvě věci.....
To Vám ale zřejmě neodvolatelní nepovolili napsat s ohledem na své zájmy....Pokud tedy chcete být jako zpravodaj objektivní a nezávislý tak, prosím, popisujte současný stav pravými jmény!!! Nebo si také o předváděných výkonech a hře samotné opravdu myslíte že je tady všechno OK? Drtivá většina diváků a příznivců si totiž myslí opak!!
Už to ve vedení HCT vůbec stačili zaregistrovat? Zřejmě
asi ano, o čemž svědčí zrušení diskuzního fóra a podobné totalitní manýry
schovávané za hanobení dobrého jména oddílu!!!!

děkuji Vám, příznivec hokeje

Re: Táborští bojovníci jedou na jih Moravy............

(pravda, 7. 3. 2018 15:06)

super prispevek !!! plny souhlas !!!

Re: Táborští bojovníci jedou na jih Moravy............

(husyta, 7. 3. 2018 16:54)

p.P.Šácha ale vůbec, vůbec nepochopil realitu. A od toho se vše odvíjí. A není sám, takových šiřitelů bludů je okolo něj dost a dost. A jsem zvědav, na oficiální stanovisko HC, na totální propad mužstva.

Re: Táborští bojovníci jedou na jih Moravy............

(Max, 7. 3. 2018 19:37)

Tak už se můžeme těšit na novou sezónu. Jako trenér Jarin, manažer HC Příznivec hokeje a asistent a současně vedoucí mužstva Husita. Všichni jsou to hokejový odborníci, seženou dostatek kvalitních hráčů, protože sehnat finance pro ně není problém. Zavedeme znovu fórum. Jen tam bohužel nebude mít kdo psát, protože jediní současní přispivatelé budou ve vedení klubu a stejně nebude co kritizovat, protože oni ví, jak na to. Bude u nás hrát patnáct extraligových hráčů a budeme hrát pořád na špici. Do ochozů bude chodit kolem 3000 spokojených fanoušků. Kdyby to tak nebylo, tak okamžitě odstoupí, protože jsou přece soudní. No už se moc těším,

Re: Re: Táborští bojovníci jedou na jih Moravy............

(michal, 7. 3. 2018 20:53)

Naprostý souhlas s Maxem. Uvidíme co nám borci předvedou. Do 3let titul v extralize je minimum a to se držím při zemi.

chudak matušík

(granátník, 7. 3. 2018 20:36)

chudák matušík, co s timhle ma asi delat


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106

následující »