Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: alibi

(příznivec hokeje, 28. 2. 2018 16:35)

Sysel obecný - zřejmě někdo z vedení HCT, který přesně ví, že oba jmenovaní jsou mimo do konce sezóny.
Jinak souhlas, že nasazení nechybí. Ono totiž nic jiného, např. nějaké hokejové myšlení, herní dovednosti apod. tady není. Takže zbývá jenom to bezmyšlenkové lítání po ledě, kterému hokejoví experti v Táboře říkají
nasazení.
Dva týmy, kterým chybí pro zranění dva pravděpodobně nejlepší hráči, prosím, nenajdu. Jak sis nepochybně všimnul, tak v minulém příspěvku jsem uvedl, že kluby zranění a absence hráčů nezveřejňují!!! Alespoň ta
mužstva, kde je profesionální přístup, na rozdíl od amatérského pojetí
v Táboře. Takže to logicky nemohu vědět, ty trubko!!
A že jsou to dva pravděpodobně nejlepší hráči Ti řekl kdo? Neodvolatelní všude říkají, že nejlepší jsou Blažek a Tesař? A nahradit dva hráče u mužstva, kde je plně fungující a profesionálním trenérem vedený "B" tým nemůže být tedy problém! Toto opravdu zavání čistým alibismem pro případ, že něco nevyjde!!!

P.S. Počet vykřičníků stačí ? Jestli ne, tak nějaký profi postřeh napiš zase
a já se v odpovědi jejich počtem polepším.
A Yeliman nejsem. Jeliman jsi asi Ty !

Re: Re: Re: alibi

(pravda, 1. 3. 2018 16:38)

vsichni vime ze panu Sachovi diktuji neodvolatelni co ma psat. Blazek hraje dost slusne ale Tesař to je bida , jenze je to synek Nej kamose p. neodvolatelneho. Jen jsem se chtel zeptat jestli nekdo nevite proc nasi hraci P. Zayml a L. Jindra hraji za David Servis a ne tady. Divny

Re: Re: Re: Re: alibi

(Koli, 1. 3. 2018 18:48)

Si myslím, že bydlí a pracují v CB a konkrétně Zayml se prý nepohodl, nebo nehodil nebo tak něco. Až tu zase bude někdo psát, že jsou to kraviny, tak ať si vzpomene, že ,,na každém šprochu pravdy je trochu".

hc tabor

(jarin, 1. 3. 2018 6:42)

Včerejší zápas neměl žádnou důležitost, nikomu o nic nešlo , přičtěte mráz a naši hru s poslední doby a máte důvod nízké návštěvnosti. Letos již nic jiného neočekávejme. Jak se říká,z hovna bič neupleteš ! První kolo s Moravskými Budějovicemi bude pro nás konečná,kdyby ne,byl by to velký hokejový zázrak. Pouze bojovnost nám asi stačit nebude. Ale je fakt,že play-off má úplně jiný náboj a neplatí v něm papírové předpoklady. Takže naši hoši mohou jenom příjemně překvapit. No uvidíme.

nepřítomnost lidí na zimáku

(Koli, 28. 2. 2018 20:40)

Pokud se onlajnysta neupsal, tak 412 lidí na hokeji je ,,síla". To naposledy pamatuji snad někdy v sezoně 2005/06... No je vidět, že lidem cosi vadí.

Re: nepřítomnost lidí na zimáku

(husyta, 28. 2. 2018 21:01)

Taky mne zarazilo, že bylo až 412 diváků, je vidět, že to šlape .... jako na Vajgaru.

kokoti

(kokotus, 28. 2. 2018 20:36)

fakt dik zmrdi, projebali ste mi tiket, zrovna dneska date plichtu ty vogo, si vydrapu oči snad, matusik ven zkurvil mi tiker

Parodie na hokej

(Fanda HCT, 24. 2. 2018 15:48)

Tak jsem si myslel, že si sledováním hokeje na plympiádě trochu vylepším náladu oproti tomu, co předvádí Tábor, ale musím říci, že něco tak strašného jsem dlouho neviděl. Je vidět, že hokejový svaz má situaci pevně pod kontrolou a asi nám bude stačit, když postoupíme do semifinále. V budoucnu možná i do čtvrtfinále. Kde jsou ty zlaté časy, kdy to stálo za hovno a nadávali na Hadamczika, že vozí pouze bronzové medaile. Vůbec jsem např.: nepochopil, proč Jandač nenechal hrát Vondrku. A to jsem si myslel, že je to trenér, který múže něco dokázat.
U Tábora vidíme alespoň nasazení, ale u repre nic. Je mi z toho nablití.

Re: Parodie na hokej

(jája, 24. 2. 2018 16:00)

Na blití to bylo úplně stejné, jako na našem zimáku od prosince. Národní gey repre tým, co neustále hraje v rozích a za bránou. Dnes jsem vůbec neviděl snahu a nasazení, jako by hráli za účast, hnus a hnus.

Re: Parodie na hokej

(jarin, 25. 2. 2018 9:07)

Souhlas,naši borci byli trapní. Ale nejvíc mě na tom se.e,že nejsou schopni přijmout nějakou odpovědnost. Oni jsou vlastně náramně spokojení,ať předvádí výkony o ničem. Taktéž komentátor a expert Pospíšil,to je nářez. Naprosto mimo realitu. Jsem docela otrávený a těším se až si spravím chuť na našem skvělém ,kvalitním a atraktivním hokeji táborských chlapců !

Měli jsme tým na zlato, řekl kapitán Erat

(x men, 24. 2. 2018 18:24)

Měli jsme tým na zlato, řekl kapitán Erat. Na čem jede? Teď jsem z jeho dnešního prohlášené, po Kanadě, pochopil, jací hráči, namyšlenci, jsou ti naši kingové. A výsledná hra tomu odpovídá.

klub šlape ?

(příznivec hokeje, 21. 2. 2018 17:18)

Klub "šlape" asi tak jako všude jinde (Kolín, Žďár, M.B. + ostatní kluby z jiných skupin II. ligy ). Takže nevím jaké plácání někoho po ramenou. Jestli někdo považuje za šlapání klubu to že se několik let hraje bez ambicí na postup výše, v play off se vypadne někdy v 1.kole, jindy později, že se "B" tým který by měli táhnout především mladí odchovanci plácá na konci KP (když pominu Pelhřimov "B", Hlubokou), že se tady za posledních 10 let nevychoval nikdo pro vrcholový hokej ( krom Pavláta ), že žákovský a mládežnický hokej tady ztrácí pozice oproti éře před 10 až 20 roky , tak prosím, považujte to tak že klub šlape - i málo je pro někoho hodně.
A nakonec - pokud je někdo veřejně známý, tak musí počítat s tím, že si na něm někdo z různých důvodů bude čas od času v mezích slušnosti chladit žáhu. Od prezidenta republiky až po trenéra v Táboře!
Všude jinde by se totiž trenér po deseti prohrách v řadě pakoval sám nebo by byl odejit správní radou klubu. Ne však tady. Tady je uzavřená společnost, kde všichni navzájem stojí při sobě za každých okolností.
Takže se nedivte, že lidé jsou naštvaní a vyjadřují na tomto fóru své negativní postoje. Ono jim v podstatě nic jiného nezbývá. Vlastě zbývá - přestat chodit na hokej. A ono to k tomu takovýmito postoji spěje!!!!!!!

Re: klub šlape ?

(petr, 21. 2. 2018 18:00)

Tady nikdo nikoho nevyhodí protože to je uzavřený kruh a podporuje jeden druhého.Stačí si přečíst koho vzal pan trenér zase na zápas do kolína..zase mladýho kamaráda pana matušíka co??Je to jeden velký hnus co se tady děje..a na co tam přibyl další pán na střídačce v těch ryflovích kratasích.3 trenéři jsou málo??začíná to tady jít od 10 k 5..

Re: Re: klub šlape ?

(příznivec hokeje, 21. 2. 2018 21:36)

Pán v riflových kraťasech je Franta Hrádek (řečený Tarára) bývalý hráč a jeden z kamarádů. Údajně masér nebo fyzioterapeut. Není mi jasné proč ale jako masér postává nahoře na lavici. Už i bez něho tam po sobě šlapou co jich tam je! Asi se chce ale zviditelnit.
Prostě další kumpán do rozpočtu oddílu. Jistý přispívatel do tohoto fóra - myslím že má nick začínající na písmeno H - ale bude tvrdit, že to dělá zadarmo, protože jenom on ví vše nejlépe a ostatní tady jenom plkají .

Re: Re: Re: klub šlape ?

(petr, 22. 2. 2018 16:06)

Díky za odpověd,,tak Hrádek se ten kumpán jmenuje..No on je vlastně kamarád všech vyvolených..Máme realizační tým jak v extralize,,bože at mi někdo napíše že jsou tam všichni zadarmo??2 doktoři,,3 trenéři,,maser,kustod..no aspon je vidět že nějaké peníze tady jsou..A že tady nechává hrát kožich jen mladé svých kamarádú ví asi každý,,viz kluci co mají rádi hokej a šli třeba do Milevska..Je to tady prostě jeden velký hnus...Tak hodně štěstí do play--off!!!

Re: klub šlape ?

(pravda, 21. 2. 2018 19:17)

no on klub vlastne slape. že si pár fans zanadava je v HCT každemu jedno. Pan trener si odnese svoji slusne prachy , do sestavy nasadi deti kamaradú, znamych a ostatnich treneru a vse je ok. Na valne hromade se poplacame po zadech, a ono to pristi rok zase pujde , jen si do toho nenechat vlezt nejakou skodnou. Ale to uz je nekolik sezon stejne, jen tady byvaly hraci jinych kvalit tak to nebylo tolik videt. Opravdu HNUS.

hc tabor

(příznivec hokeje, 22. 2. 2018 15:41)

Ty si myslíš, že vedení bude vyvozovat nějaké závěry z neúspěšné sezóny? Vždyť by museli prioritně kritizovat sami sebe, protože ryba vždycky smrdí od hlavy. Ať otevřeně řeknou, že odpovídající výkonnostní úroveň nejsou schopni zabezpečit jak finančně, tak ani kvalitativní výchovou mládeže, ze které by se "A" mužstvo průběžně doplňovalo. Ono se sice doplňuje, ale tito synkové vyvolených kamarádů
mají výkonnost stěží na KP - viz výsledky "B" mužstva za které střídavě nastupují. V áčku sedí víceméně na bidle, ale tím že jsou zapsáni na soupisce, potažmo v zápise o utkání, mají z toho finanční požitky. A o to
jde v první řadě.
Ať přiznají že poslední výsledky odpovídají skutečnému stavu táborského hokeje, ale ať také řeknou, kdo to do takového stavu dovedl!
Jim je jedno jak a kde se hraje, hlavně že jsou u toho a mohou tahat za nitky. Třeba i v KP. Kdyby tomu tak nebylo, tak spousta z nich by už na svých místech neseděla.
Jediné, za co je možno vedení pochválit jsou nehokejové aktivity, jako jsou různé charitativní akce apod. Jinak co se týká chodu celého oddílu s ohledem na hokej, je to styl já na bráchu, brácha na mě !!!

hc tabor

(jarin, 22. 2. 2018 9:24)

Pánové,všichni tady remcáme,ale je třeba si přiznat,že poslední výsledky jsou naprosto odpovídající skutečnému stavu táborského hokeje. Je to prostě realita a protože se zázraky nedějí,bude tento stav pokračovat,protože jinak to ani být nemůže. Prostě hrajeme to,nač hokejově máme. Musíme to tak brát . Je na vedení aby z toho vyvodilo důsledky a příští sezonu postavilo mužstvo,které bude mít odpovídající výkonnost. Samozřejmě,budou li odpovídající finanční prostředky. Zadarmo nebude hrát ani největší srdcař a táborský patriot. Mlaďasové jsou fajn,ale nadšení a elán hokejovost a zkušenosti prostě nenahradí. Mužstvo musí být vhodně poskládáno a tohle bohužel zatím není. Byla by škoda opustit čelní pozice na které táborský hokej po léta patřil a přijít tím také o diváky. Tímto procesem musí asi projít po delším kralováním na špici každý manšaft a my tím procházíme právě nyní. Letos to již lepší nebude,ale osobně chci věřit v lepší zítřky. Bude to složité a hodně o prostředcích,ale snad to dopadne vše pro opět kvalitní hokej v Táboře.

Re: hc tabor

(husyta, 22. 2. 2018 9:48)

Jenomže dle mého, o tom špatném mužstvu /letošním/ vědělo, tušilo vedení HCT již na začátku sezony. Proto preventivně zavřelo fórum, narychlo po trapné přípravě začalo posilovat tým, ovšem, pak ty posily a nejen ty, zase odešly pryč a jsme tam, kde jsme nechtěli býti. V Řitce u Prahy to však není. A moje vize: příští ročník bude ještě horší, zvykejme si. Jinak chápu ty dobré týmy, že se snaží dostat do WSM ligy, ještě nabírá, asi 3-4 roky se rozšiřuje a pak se uzavře a je vymalováno. Neboť pak, se WSM rozdělí do skupin a druhá liga zřejmě zanikne, tak jak to avízovali mužstva z WSM při tvorbě nové velkopočetné ligy. A Tábor stál a stojí mimo....navždy (s vámi)

Re: hc tabor

(fanda, 22. 2. 2018 12:04)

... tak to je hluboká myšlenka.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104

následující »