Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

V Táboře nic??!!

(příznivec hokeje, 28. 3. 2018 14:04)

Tak v Motoru už začaly padat hlavy. Vinny Prospal nahradil Jelínka. Motor začal na tom správném místě. Od trenéra. A budou následovat
hráči. A příznivci Motoru tento postup oceňují a kvitují.
V Táborské rodinné firmě se ještě management nestačil probudit ze zimního spánku. Proč ne? Po úspěšné sezóně se přece při pocitu
dobře odvedené práce spí dobře, tak proč se kvůli nespokojené veřejnosti probouzet?
Na těchto přístupech je jasně vidět profesionalita a amatérismus a to, jak si kdo opravdu fanoušků váží.
V Táboře na to stačí jedna fotka a rozhovor vedoucího mužstva s trenérem.
Jinde se to řeší tak, jak se to řešit má.
Radikální cestou!!!

Re: V Táboře nic??!!

(fanda, 28. 3. 2018 15:56)

Že se na to plkání už konečně nevykašlete. To že sezóna úplně nedopadla, to se může stát. Třeba ta příští bude lepší. A nebo nebude. Kdo ví? No ... a až zavřou i tohle fórum, tak si ty svoje bláboly můžete tesat před zimákem do asfaltu. Howk.

Re: Re: V Táboře nic??!!

(Franta, 28. 3. 2018 16:54)

Tak proč sem píšeš ty, ty blábole??

Re: Re: V Táboře nic??!!

(Fanda HCT, 28. 3. 2018 22:04)

To není vůbec špatná nápad zavřít i toto fórum. Alespoň bude vidět, co vše jsou schopni udělat pro fanoušky. A na zimám ať si pak chodí sami, nebo těch 200 ???, jako v Písku.

Re: Re: Re: V Táboře nic??!!

(husyta, 29. 3. 2018 11:15)

Pokud vedení HCT neprocitne a nevyleze ze své obranné škeble /totální nekomunikace navenek/ a nezačne od podlahy konat, tak jsme v zadeli, už dnes nám koukají jenom kotníky. A suneme se hlouběji a hlouběji. A vedení mlčí, mlčí a mlčí. A zase mlčí. Stále čekám na sebereflexi, zhodnocení velmi špatné sezony a co dál.

Re: Re: Re: Re: V Táboře nic??!!

(Koli, 29. 3. 2018 14:14)

Ale vždyť trenér shrnul sezonu, byl s ním rozhovor. Ale rozumím ti, chceš zřejmě jasně řečený ať už nějaký změny v hráčském kádru, nebo na jiných pozicích. Všichni by rádi četli, že přichází deset top hráčů, že A mužstvo má rozpočet na další sezonu kvalitně nasmlouván a naplněn a že už nebude HCT předvádět takovou mizérii, jako druhou půlku této sezony. Myslím, že se dočkáme, ale budeme číst jen o tom, že zbývající kvalitní hráči se na to vykašlou, protože rodina a děti a práce je přednější...

Hokej do dubna

(Koli, 25. 3. 2018 18:52)

Zase sleduji onlajny 2.ligy, dnes z Německa a my tam nejsme. Pevně doufám, že když budu v republice celou příští sezonu, tak budu moct chodit na hokej až do dubna!

Re: Hokej do dubna

(ája, 27. 3. 2018 22:43)

Ani náhodou, tady to jde mílovými kroky do kopru.

je mi z toho TAKÉ smutno - rozhovor Šácha vs. Kožich

(příznivec hokeje, 27. 3. 2018 10:35)

Pánové - Pravda a David. I mě je z toho smutno. Toto se může stát opět pouze v Táboře. Aby vedoucí mužstva pokládal předem domluvené a nic neřešící dotazy trenérovi mužstva. A formulované tak, aby na ně mohlo být odpovídáno podle předem připraveného schématu, ve smyslu objektivních příčin, souher okolností a dalších výmluv. Nikde žádná známka sebereflexe, kritiky vedení HCT, prostě toho, že i ze strany řízení HCT jak ze střídačky tak i ze strany vedení docházelo k omylům!!

Pokud tímto tristním rozhovorem považují zhodnocení sezóny pro veřejnost za svoje konečné stanovisko, tak si s touto veřejností jednoduše vytřeli pr... a je jim jenom pro legraci.
Alespoň je ale vidět, kdo hokej v Táboře ve skutečnosti ovládá.
Správní rada HCT to rozhodně není!!
Nezbývá tedy jen doufat v to, že uvedený rozhovor byl pouze nicneříkajícím výkřikem do tmy.
A že se na Valné hromadě správní rada HCT pochlapí, kritickým pohledem pojmenuje pravými jmény uplynulou nevydařenou sezónu, objasní opravdové příčiny nedostatků atd. A s těmito
závěry bude seznámena veřejnost. Jen tak dokáží, jak si opravdu váží svých diváků. Ne pouze hromadnou fotografií s poděkováním veřejnosti.
Na to jim veřejnost se..!
A svými opatřeními a postoji přesvědčí veřejnost, že ve skutečnosti hokeji v Táboře vládne správní rada a ne pouze nepostradatelní a neomylní jedinci.
Pouze jenom takto musí být sezóna vyhodnocena, aby to mělo pro zainteresovanou veřejnost nějaký smysl. Plácání vedoucího mužstva s jedním trenérem nikoho nezajímá. Navíc je to tendenčně pojatý rozhovor ve smyslu vlk se nažral a koza zůstala celá. Pokud tedy vedení
nezaujme patřičný postoj a tento rozhovor opravdu bude brát jako "zhodnocení" sezóny, tak potom musí stát při zdejším hokeji všichni svatí!!!

je mi z toho smutno

(pravda, 25. 3. 2018 19:53)

Nekoli k dni , pardon spise tydnu uz je po hokeji - tedy v Tabore a ja nebyl na strankach snad jeste dyl. Dnes jsem si ovsem precetl vyjadreni pana NEODVOLATELNEHO a to je zase hnus. Lhani a vymluvy a jak by co by co kdyby......., proste nic !! A jeste poznamka - progres hrace - chodim celkem pravidelne ale ze bych si Pipala a hlavne Skrdlety nejak vsiml , tak to ne. Staci se podivat na statistiky a je vsem jasne jak to je. SRDLETA 1 bod - PIPAL 3 a to jeste chybi KADILAK 1 a nepocitejte zapasy , bylo jich daleko vic , jen nepsanych aby mohli mohli hrat za B - tym, proste parada.

Re: je mi z toho smutno

(david, 26. 3. 2018 15:40)

ja bych cekal nejaky vyjadreni od manazera nebo spravni rady. ale to bysme asi chteli moc. ten rozhovor mi prisel jako spatnej vtip

Motor

(maty, 22. 3. 2018 15:30)

Takže pánové, město přislíbilo Motoru dotaci na seniorský hokej ve výši 44 400 000. Opravdu nemají peníze ? :D

Re: Motor

(Fanda HCT, 22. 3. 2018 16:25)

Na stránkách Jihlavy píše Ščerban o financích na extraligu: "Průměrný příjem je okolo 160 milionů, my jsme na 47. Nevím, jak to dopadne letos, ale doufám, že se to dostane k číslu 57 - 60, což je stále hodně málo."
Takže dají dohromady víc jak Jihlava v extralize. Peníze tedy asi mají.
Ale pokud tu soutěž nekoupí, tak se tam jen tak nedostanou. Motor dlouhodobě play-off hrát neumí. A kdyby nekoupili 1. ligu od Hradce, tak do dneška asi hrají kraj :) . Možná 2. ligu :) .
Pro ně je prostě jediná cesta jít touto nesportovní cestou a tu licenci koupit. Pokud se tedy nějaká uvolní.
Jinak asi platí, co co jedno řekl Caldr, že v Budějovicích mají hráči rybí krev. Prostě neumí bojovat.
Hokej se v Budějovicích hraje od r. 1928 a za tu dobu uplácali, i díky oslabení soupeřů (emigrace, vězení, letecká nehoda…) jeden titul v r. 1950/51.
Ani když měli prachy, tak vypadávali v 1. či 2. kole play-off. Ani se tomu Mountfiledu nedivím, že to přesunuli do Hradce. V Budějkách titul jen tak nevyhrají.

Re: Re: Motor

(příznivec hokeje, 22. 3. 2018 17:01)

Kometa si ELH koupila také když nebyla po několika pokusech schopna postoupit. A dneska hraje špičku. Prostě když jsou prachy jde všechno.
A většině představitelům týmů ELH podle jejich prohlášení tradiční účastníci jako jsou Č.B. a Kladno v nejvyšší soutěži chybí. Na rozdíl od mužstev třeba Chomutova, Slavie či K. Varů.

Re: Motor

(Bob, 23. 3. 2018 23:52)

Je to čtyři roky(každý rok 10 mega),ale jsou to velké peníze.Bohužel záleží,kdo sedí na radnici.

finance a Motor

(nejsem robot, 23. 3. 2018 8:29)

Jak už tu někdo zmínil, některé kluby v ELH nemají finance v pohodě a dlouhodobě jsou v mínusu. To jim ještě bude pár let procházet, možná taky ne. Motor, díky Bednaříkovi, penízky má, jede v černých číslech a mají sponzory. Kéž by se něco podobného ....v Táboře. Ale to chci asi moc.
Plná hala je základ a pár reptalů? Už dnes píšou, že si zase koupí permici a věří, že to bude lepší. Prostě chodit v CB na hokej je životní styl a klup (sic) má publicitu a přísun peněz. Spíše tam válčí s tím, že chybí zodpovědný SMA, jehož funkce je sdružena s šéfrenérem. Což jim pochopitelně letos trošku zkomplikovalo situaci. Ale je asi pravda, že bez nákupu licence to asi tak jednoduché, do ELH, nebude, jak si představovali na začátku. Držme jim palce, i ty Davide, protože i z jejich úspěchů můžeme vytěžit.

Č.B. extraligové?

(příznivec hokeje, 22. 3. 2018 8:23)

Tak jak říká "nejsem robot" peníze v Č.B. nechybí, proto - i když vypadli,
ještě není všem dnům konec. A nyní čirá spekulace. Jak je víceméně známo, některé české kluby ELH - hlavně dva ze severu Čech nejsou v dobré finanční kondici. A existuje možnost prodeje extraligové licence. A v Č.B.
je eminentní zájem oddílu i města extraligu hrát. A peníze na to jsou.

A další spekulace : Jak říká správně Jarin: Nebylo v Č.B. "v zájmu" extraligových odpadlíků
nepostoupit? Předváděné výkony by tomu nasvědčovaly. Museli si být vědomi toho, že pokud by postoupili, nastane radikální řez kádrem. A proč tedy "vinou" postupu přijít o dobré prachy (na úrovni extraligy) v dobře zajištěném oddílu WSM ligy? Asi si ale neuvědomili, že ten řez kádrem přijde i v důsledku takovéhoto přístupu tak jako tak. A věřím tomu, že tento neúspěch vedení Motoru nenechá bez odezvy.
Dnešní svět se bohužel ve všech sférách života lidí řídí heslem že peníze
jsou až na prvním místě. A pro peníze jsou lidé ochotní udělat leccos. Od prodeje a odkoupení vyšší soutěže, až po vypuštění boje o postup do ní. Takže se nechme překvapit. Žijeme přece v zemi, kde je možné i nemožné!
Např. ponechat bez povšimnutí a vyjádření se vedení některých klubů k sérii proher v řadě. Zrušit diskuzní fóra některých klubů v zájmu zachování neomylnosti vedení. Popisovat průběhy utkání tak že neodpovídaly skutečnosti. Prosazování a nasazování některých hráčů (nehokejistů) do sestav některých týmů. Disponovat v amatérské soutěži tak širokým realizačním týmem jako v soutěžích profesionálních atd. atd.
A nakonec ze všech vypadne, že ani postoupit vlastně nikam nechtějí a svaz musí rušit kvalifikaci. Prostě kam se podíváš peníze, peníze, peníze a zase peníze..........všemi směry zájmů!!!

Č. Budějovice.

(jarin, 21. 3. 2018 8:11)

Osobně nevěřím,že by Motor takhle podělal zápasy s Kladnem. Spíš na extraligu třeba finančně ani hráčsky nemají a o postup opravdu ani neusilovali. V případě postupu,na který dle mého fakt nemají,by muselo polovina hráčů opustit manšaft a hledat si angažmá jinde. Proč nezůstat v Budějkách ,mít své jisté penízky a život jde pěkně dál. Nechci jim sahat do svědomí,ale nějak mi to nesedí. Hra o postup,by měla vypadat jinak.

Re: Č. Budějovice.

(David, 21. 3. 2018 13:33)

tak aspoň nějaká dobrá zpráva v týhle sezóně :-)

Re: Re: Č. Budějovice.

(Bob, 21. 3. 2018 21:22)

Nevím co tím myslíš.Zrovna letos nám dost hráčsky pomohli a to bez finanční náhrady.Ale chápu,tady ta zášť v některých lidech je zakořeněná.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106

následující »