Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: ..

(Hmar , 13. 4. 2018 18:01)

Toť otázka, já teda čekal Clauda Juliena. Těžko říct, jestli Györi něco změní.

oprava titulku

(příznivec hokeje, 13. 4. 2018 8:39)

Svým příspěvkem ohledně pravopisu jsem si ověřil, že toto fórum čtou i
zainteresovaní. Titulek je již opraven z benjamínků na naděje. U nadějí
"Y" sedí. To znamená, že p. Šácha to četl, vzal mojí připomínku v potaz
a neodkladně to opravil. Přesto je to veřejná ostuda.
Takže milý Hmare a jiní. Není potřeba křičet do lesa, chodit do kabiny a já nevím kam všude jsi mi radil chodit kritizovat. Jak je vidět, stačí to jen
tady. Hoši z vedení to tady mají spolehlivě v merku, o čemž svědčí i to,
že se konečně probudili a do 14 dnů vydají komuniké, jak Kýbl slíbil.

žabomyší bůhvíco

(Koli, 6. 4. 2018 19:19)

Už se na to vykašlete vy dva (příznivec hokeje a hmar) a pojďme si třeba tipnout, kdo postoupí do 1.ligy. Je docela možný, že to v Táboře nikoho nezajímá, ale mě třeba ano. Tak si myslím, ať se tady zbytečně ,,jen netlučete" argumentama a zkuste předpovědět příští prvoligový klub.
Jinak náš ,,milovaný" M už podepisuje hráče na příští sezónu, pokud jsem zaslechl, tak sponzoři budou známy cca během měsíce, jen se neví, jestli bude generální ČEZ, nebo někdo jiný.
Tak se zkuste zapojit do debaty o hokeji a ne o h.ovnech.

Re: žabomyší bůhvíco

(Icehockey, 7. 4. 2018 0:23)

Asi se do prvni ligy vrati havlickuv brod,ani poruba neni bez sanci. Jablonec by byl velkym prekvaoenim,tomu na postup nedavam zadnou nadeji.

Re: žabomyší bůhvíco

(husyta, 7. 4. 2018 11:12)

Koli, není ti divné, že "M" už podepisuje hráče na příští sezónu, ...sponzoři budou známy cca během měsíce atd. A HCT ani po měsíci od potupného vyřazení nezhodnotil sezonu a drží bobříka mlčení o tom co bylo, natož co bude? Pokud bude vývoj pragmatický, dozvíme se starou belu a s novým ročníkem i zavření jakékoli komunikace na ofiko webu. A ten rozhovor vedoucího s trenérem za oficiální stanovisko HCT neberu, to bylo jen a jen pouštění mlhoviny. Koli, víš alespoň ty, jak hodnotí vedení HCT sezonu a jaký mají plány, co s krizí a jak jí řešit? To mne zajímá už od ledna t.r a furt nic. Dej info alespoň ty, když ti, kteří za to berou prachy, na to kakají.

Re: Re: žabomyší bůhvíco

(Koli, 8. 4. 2018 20:26)

Bohužel já nevím nic o HCT. Jen o tom M jsem slyšel v Boschi v CB když jsem tam nakládal, je tam jeden, který je ortodoxní Motorista...
Já vlastně sledoval dnes již ukončenou sezonu jen na onlajnech, nebyl jsem celkem často v republice. Ale to se snad změní, mám v plánu být už od léta zde, tak přemýšlím o permici... No ale když jsem to během sezony četl a čtu i nyní, tak se to tu ,,dobře" zvrtlo, a to nejen v hokeji.
Podle mě půjde do WSM ligy Poruba. Dnes je jasné, že Jablonec nemá šanci a Poruba je profi klub. Havlbrod, ač má Endyho, Třéťu a jiný borce, tak bude mít deficit v tom, že hoši si musí vzít volno a dovolenou, aby ztíhali, ale Poruba je v tomto směru v poho, ostravaci to maji jako práci. Jen by mě zajímalo, kde se tam berou ty prachy, protože v posledních ročnících postupuji jen celky z Moravy. Nebo že by to měly nařízený z ČSLH, aby to mohl svaz pak uzavřít a rozdělit na Čechy a Moravu? Ono to k tomu totiž spěje, ale to je jen má úvaha.

Re: Re: Re: žabomyší bůhvíco

(pravda, 8. 4. 2018 22:43)

Jak uz jsem psal tak myslim taky PORUBA nebo HAVL. BROD a mas pravdu i v tom dalsim. Slysel jsem totiz taky od kamarada ktery se v hokeji pohybuje a jezdi po cele republice ze svaz uvazuje o tom ze do VSM ligy postoupi letos 1 tym , pristi rok taky a pak se VSM uzavre , 2 liga se zrusi a udelaji se regionalni souteze ( Tabor, David , Pisek ,Milevko ,Veseli ,Sobeslav, atd) uz vlastne zacal letos tim ze uplne zrusil extraligu junioru cimz to posral uplne. Svaz si bohuzel myslim ze temito zmenami zysi kvalitu ceskeho hokeje ale to se velice spletl. Nejdrive by musel hokej zbavit uplatku , protekce , spatnych a prospecharskych treneru ,atd. Tabor je toho prikladem. BOHUZEL

Re: žabomyší bůhvíco

(pravda, 8. 4. 2018 18:27)

Trochu meho nazoru. Kdo postoupi do VSM ligy me sice zajima , ale je mi to jedno, presto vidim nejvetsi sance Havl Brod a Poruba. K dalsi diskuzi - clanky o mladezi - si myslim ze stranky nejsou jen o A tymu ale o cele HC Tabor a tak maji clanky o mladezi sve misto. Nic mene je pravda asi i to ze vedeni maskuje svoji neschopnost. A ze je ve vedeni HCT particka kamaradu je znamo jiz dlouho a ze hokej v Tabore jde do pr..le je jasne taky vsem jenze vedeni a treneri maji sva tepla mistecka at u mladeze tak u A tymu. Hlavne se pochvalit nebo najit vymluvu , na to je vedeni HCT nejlepsi. A jeste abych nezapomel - sposty hracu tady nechce hrat kvuli Kozichovi je dalsi jasna vec.

Re: žabomyší bůhvíco

(pravda, 8. 4. 2018 22:52)

Tak ja si tipuji PORUBA a jeste musim vyjadrit nazor na HMARA . Zamysli se nad svymi nazory.

Re: Re: žabomyší bůhvíco

(fanda, 9. 4. 2018 6:52)

Já bych tipnul Poruba, Havl. Brod, nebo Jablonec.

pouze zprávy o dětech?

(příznivec hokeje, 30. 3. 2018 15:08)

Vážení správci oficiální stránky HCT a p. Šácho. Drtivá většina hokejové veřejnosti není zvědavá na výsledky přípravky B a na úspěchy nebo neúspěchy nejmenších nadějí! Veřejnost chce slyšet objektivní zhodnocení sezóny a přijatá opatření na sezónu nadcházející, tak jako k tomu přistoupili IHNED! po neúspěchu v Č.B.
Ale vcelku tomu rozumím - aby bylo na oficiálních stránkách o čem psát,
tak k tomu poslouží výsledky dětí a takticky se počká, až veřejnost časem
přes léto otupí a zapomene. A potom hurá do další sezóny ve stejném složení opět v čele s osvědčenými, neomylnými, neodvolatelnými. Proč ne? Vždyť přece mají plnou důvěru správní rady! A co kdyby došlo ke změnám také ve správní radě?
Nedojde! Protože tady tomu vládne tak úzká skupina lidí, že někteří ze členů správní rady jsou pouze jejich loutkami a skáčou tak, jak vyvolení tahají za nitky.
Řečeno sázkařskou terminologií : kurz 1,01 : 1, že k žádným změnám nedojde, kurz 1000 : 1 že ke změnám dojde.
Ještě že máte ty dětské mančafty. Za ty dovedete schovat všechno.

Re: pouze zprávy o dětech?

(Tři otazniky, 1. 4. 2018 8:47)

Ses jak kolovratek. Tolik tě to baví?

Re: Re: pouze zprávy o dětech?

(příznivec hokeje, 1. 4. 2018 17:25)

Představ si že nebaví. Když si ale uvědomím co ti herci v zákulisí, na střídačce v takovém počtu a na ledě stojí peněz a není za ně odvedena adekvátní práce, schází nějaká sebereflexe a veškerý neúspěch se svaluje na to že skončilo před sezónou několik hráčů, tak cítím potřebu se ozývat. A když si tady přečtu názory několika dalších respondentů, tak nejsem v tomto názoru osamocen. Ať odpovědní na rovinu veřejnosti sdělí jak si HCT stojí po ekonomické stránce, ať přiznají že někteří z kádru na soutěž herně nemají, ať trenéři přiznají chyby v tréninkovém procesu hlavně v období Vánoc, ať řeknou že nebýt hráčů z Č.B. tak se nedostali ani do play off, atd. atd. Oni ale zaujali postoj mrtvého brouka a
omezili se v "hodnocení"(nehodnocení) sezóny na rozhovor vedoucího s trenérem na oficiální stránce, který redaktor Janda odpapouškoval ve středečním Táborsku.
Takovýmto přístupem dávají jasně najevo, jak jim na veřejnosti (ne) záleží, a jak s ní pohrdají.
Kdo se tady o hokej trochu zajímá tak ví, že tomu tady vládnou tři lidé
(a kdo není blbej tak ví o koho jde) a ostatní jsou jenom křoví, které
je chrání před větrem.
A na závěr: připadá mi, že jsi jeden a ten samý kterému se tato kritika nelíbí a pokaždé vystupuješ pod jiným nickem!

Re: Re: Re: pouze zprávy o dětech?

(Hmar , 2. 4. 2018 19:04)

Prosim tě, dojdi si za psychologem, ukaž všechno co sem píšeš a domluv se s ním jak to budete spolu řešit dál.
Já už jsem to jednomu dával číst a opravdu mi potvrdil, že je to na diagnózu. Nemyslím to nijak špatně.

to Hmar

(přízivec hokeje, 3. 4. 2018 8:13)

Je vidět, že máš s psychologem dobrou trvalou zkušenost když ho doporučuješ ostatním. Ale asi jsi si nevybral moc dobrého, moc Ti asi zatím nepomohl viď. To je mi líto. Často jsi ho začal navštěvovat asi od ledna když začala rekordní série HCT viď. A kdy jsi u něho byl naposledy? Když se Ti po skončené sezóně udělalo nevolno?
Až tam půjdeš příště tak ho požádej, ať zajde do kabiny resp. na schůzi
HCT, udělá tam přednášku a stanoví diagnózy. Tam asi bude prospěšnější než u mne. A nezapomeň pozvat kámoše podobného smýšlení. A ať Ti také poradí co sem máš napsat, protože toto je fórum o sportu a ne o medicíně!
A nemyslím to nijak špatně. Zajisté je Ti známo, že psycholog je v současném sportu jak individuálním tak i kolektivním běžnou součástí
realizačního týmu. Divím se, že tak "profesionální" a rozvětvený soubor jako je tady to ještě nepostřehnul a neangažoval ho ve svůj prospěch.
Jinak Ti děkuji za doporučení, ale ujišťuji Tě, že na rozdíl od Tebe a Tobě podobných raději používám hlavu svojí a nenechávám si ji vymývat
kecy někoho jiného!

Re: to Hmar

(Hmar , 3. 4. 2018 11:27)

Já myslím, že každý si tady udělá obrázek sám o tom kdo potřebuje lékařskou pomoc.
To není o tom jestli s tvými názory souhlasím, nebo ne (ve většině případů ano). Je to o tom jak je tady až hystericky neustále opakuješ dokola. Já nic proti tobě nemám, ale tvoje prezentace tvých názorů opravdu není normální.
Hlavně tady na tomto fóru stejně ničemu nepomůžeš. Pokud chceš něco změnit, musíš se prezentovat jinak a jinde.
Přeji hezký den.

Re: Re: to Hmar

(příznivec hokeje, 4. 4. 2018 17:20)

A kde se mají kritici zdejších poměrů podle Tebe prezentovat když ne tady? Na oficiálních stránkách je na kritiku uvaleno embargo, pro poškozování dobrého jména. Tak kde jinde a jinak?
A něčemu pomáhat? Proč? S takovýmto přístupem tomu zdejší vedení
pomůže samo. Rovnou do kytek! Takže něco měnit nemá smysl, změny půjdou pomalu přirozenou cestou.
A rada na závěr. Pokud Ti při čtení mých příspěvků hapruje nerv, tak
je jednoduše nečti, budeš mít pokoj a nebudeš je muset předkládat psychologovi k posouzení! Zbyde mu více času na ostatní potřebné.
Díky za projevenou péči a hezký zbytek dne.

Re: Re: Re: to Hmar

(Hmar , 4. 4. 2018 20:42)

Ty tvoje hysterický litanie tady na fóru vyjdou na stejno, asi jako když otevřeš okno a budeš to křičet do lesa. Zajdi do kabiny a zkus chtít odpověďi na svoje otázky, nebo počkej na setkání s fanoušky, případně se ptej ve zpověďnici. Tady je to spíš o tvý exhibici, než aby jsi dosahl nějakého posunu.

Re: Re: Re: Re: to Hmar

(příznivec hokeje, 5. 4. 2018 10:38)

Milý kolego v diskuzi,
díky za radu, má to ale háček.
1. z okna do lesa to mám daleko, nebylo by mě tam slyšet. Tady mě dle Tvých reakcí slyší alespoň někdo.
2. v kabině nemám co dělat a o takové dotazy tam není zájem. Tam jsou
zvyklí na plácání po ramenou a na lítostivé a dojemné projevy trenéra.
3. myslíš si, že nějaké setkání s fanoušky v dohledné době bude?
Nebude, tady všichni sladce spějí na vavřínech úspěchu po sezóně.
4. zpovědnice je cenzurovaná, nevhodné dotazy mazány, odpovídá se
tam pouze na dotazy odpovídajícím přání dotazovaných.
Zajdu se raději dotázat uklízečky nebo vrátného. Od nich bude asi
odpověď věrohodnější.
5. řízený posun vedením, jak jsem již psal, neočekávám. Posune se to
samo přirozenou cestou. Cestou adekvátní přístupu vedení k
problémům uplynulé sezóny.

Závěrem alespoň něco pro Tebe jistě pozitivního. Vidím, že se neřídíš
mým doporučením aby jsi moje příspěvky nečetl v zájmu svého zdraví.
Protože nechci mít na svědomí zhoršení Tvého zdraví, sděluji Ti, že se
dočasně odmlčím z tohoto fóra abych Ti nepřitěžoval. Počkám, až se dáš
trochu dohromady. Asi to vážně potřebuješ, protože všichni ostatní
berou moje příspěvky bez reakcí.

Re: Re: Re: Re: Re: to Hmar

(Hmar , 5. 4. 2018 11:45)

Jsi hodný, že tak myslíš na moje zdraví, děkuji ti za to. Připomínám, že v 90% s tvými názory souhlasím, takže klepnout mě opravdu může spíš z hokeje, než z tvých příspěvků. A již tradičním tvým závěrem, nepřijdete ti divné , že jsou tvé stále se opakující předlouhé příspěvky bez reakcí.?


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107

následující »