Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: fáze bádání

(Fanda HCT, 10. 9. 2018 23:15)

Tak dnes vyšelů najevo jeden z cílů - ten nejdůležitější:
"„Poprat se o play-off je ale samozřejmě naším prvotním cílem,“ prohlásil Miroslav Volena." - Tedy mezi první 4 týmy ve skupině.

Tak ať to vyjde.

poslední přátelák

(koli, 6. 9. 2018 18:46)

...trenéři to v tomto směru nemají jednoduché, protože složení současného kádru stále nemusí být konečné a jejich současné plány mohou doznat obměny...Podle toho, co jsem pochopil, nebude hrát Havran, to je jasný. Ale proč zase ten tajemnej nádech čehosi? Pokud je někdo marod, pokud je někdo na odchodu, pokud se někomu nechce, proč to p. Šácha nekonkretizuje? A pak nemají vznikat dohady, polemiky a fámy...

Re: poslední přátelák

(příznivec hokeje, 7. 9. 2018 13:27)

Proč nádech čehosi a nekonkrétnost? Protože tady už není ani systém v komunikaci s veřejností, natož systém v perspektivě, prosperitě a směřování klubu jako takového.
Proč vedení cca týden před zahájením soutěže ještě nezveřejnilo cíle pro nadcházející sezónu, nebo nějaké střednědobé směřování vývoje klubu?
Protože žádné nemá a žije se tady ze dne na den, podle toho kolik přistane na účtu. A nejlépe z veřejných zdrojů.
Na onlajnech nebo webových stránkách extraligových, prvoligových i druholigových klubů jsou nyní každý den - v době před zahájením soutěží - tiskovky, rozhovory s vedením a trenéry s ohledem na nadcházející sezónu. V Táboře se dočteme jenom něco o zajímavých nákupech s klubovou kartou, nějaké nesmysly o fotosoutěži, kteří hráči mají kdy narozeniny, jak si bez problémů poradili s Yverdonem, který herně nemá ani na zdejší KP a podobné navýsost zajímavé nesmysly.
Tak se edsone a spol. nedivte proč tolik kritiky. Pokud si myslíte že je tady všechno OK - prosím!

Fanda HCT vs Fanda HC

(Fanda HCT, 6. 9. 2018 0:08)

To: příznivec hokeje:
Nevím, zda jsi svůj příspěvek opravdu psal jako reakci na ten můj a nebo na ten Fandy HC ???
Pokud ano, tak se přiznám, že jsem to úplně nepochopil.
Ne každý kdo sem píše, si totiž dokáže vymyslet svůj nezaměnitelný nick.
Asi si ho tedy změním já, než se tady s nějakým I.. dohadovat.

Re: Fanda HCT vs Fanda HC

(příznivec hokeje, 6. 9. 2018 7:09)

Omlouvám se Ti. Byla to reakce na příspěvek Fandy HC ze 4.9.2018 ve 21:59 hodin.
Fakt je, že "Fanda HC" vs "Fanda HCT" lze snadno přehlédnout, potažmo zaměnit.

Re: Re: Fanda HCT vs Fanda HC

(Fanda HCT, 6. 9. 2018 9:47)

OK :)

to Fanda HCT

(příznivec hokeje, 5. 9. 2018 11:37)

Příznivec hokeje kritizuje hlavě to, že z místního hokeje si udělal živnost
úzký okruh lidí bez ohledu na to, jakým směrem se ubírá úroveň hokeje v Táboře pod jejich vedením. A to hokeje jako takového, od žáků až po dospělé. A kdo je v reále tak si musí přiznat, že v poslední dekádě se kvalita zdejšího hokeje snižuje sezónu od sezóny. Jak ve výchově mladých hráčů, tak i co se týká výkonnosti dospělých.
Stačí se podívat na jména trenérů - tátové a jejich synci jsou trenéry
minimálně 2 týmů současně. Takhle to nefunguje nikde, jen tady.
Kde jsou doby, kdy tady trénovali pánové trenéři jako byli pánové Červený, Kutílek, Marhula, Volf, Hrádek, Prštický, Svejkovský, Straka, Barda a jiní. To se tady hrála běžně liga ml. i st. dorostu a z místních žáků běžně vyrůstali hráči pro tyto domácí dorostenecké týmy.
A dnes? Velká sláva, ml. dorost hraje ligu. Ale spočítejte tam hráče kolik
jich jako žáci hráli v Táboře a kolik jich jako žáci začínali v jiných městech. Nejsem si jistý tím, že počet domácích převyšuje ostatní.
Je to možná pouze můj osobní názor, ale zdejší hokej nesměřuje tím správným směrem. A směr určuje vedení jako takové. A domnívám se, že zdejšímu vedení jeho rozhodnutími nejde až tak o hokej, jako o profit z něho. Pokud si na to seženou peníze od sponzorů, budiž. Pokud je ale
podstatná část rozpočtu kryta z veřejných zdrojů, tak by měla být i veřejná odpovědnost a měla by mít prostor i veřejná kritika!!! Tady není. Tady je na kritiku pouze arogantní postup vedení formou cenzury, jako prostředku k obhájení svojí neomylnosti a správnosti směřování zdejšího hokeje. A pokud je někdo ve veřejných funkcích, tak se s kritikou jak veřejnou, tak i s kritikou přes sociální sítě musí umět vyrovnat. To ale není zdejší případ.
Pište sem, účastníci tohoto fóra formou ankety, zda si myslíte, že je trend vývoje hokeje v Táboře vzhledem k minulosti vzestupný, či sestupný.
Za mě sestupný.

Re: to Fanda HCT

(koli, 5. 9. 2018 17:31)

No ono vzestupný, či opak, toť otázka. 2010 se hrála 1.liga, pak kraj a okamžitý postup do 2.ligy. Pak pár let na výsluní, nyní krize... Ale nemyslím, že kvůli vedení se nevrací kmenoví hráči domů. On klub jim totiž nemá co nabídnout, tedy kromě 2.ligy. Tak se to pytlíkuje s hráči jak to jde.
A když jsem u toho pytlíkování, včera bylo vidět, kde je Brod a kde Tábor. Holt do Brodu se budou vracet hráči, kteří působili jinde, protože tam jsou jiný ambice, tím pádem se na jejich hru nechá koukat a baví je, chtějí něco pro klub, kde vyrostli, udělat. V tom si myslím, že je obrovský rozdíl třeba mezi Brodem a HCT...

Re: Re: to Fanda HCT

(příznivec hokeje, 5. 9. 2018 19:01)

Ano, hrála se první liga. A potom kraj. Ale proč? Protože to nemělo systém.
Natahali se sem hráči a trenéři za velké peníze, kterým bylo jedno kde působí. Hlavně že to sypalo. No a dopadlo to tak, že klub pod "managerským" vedením jistého pána, také bývalého hokejisty, skončil
v těžkých dluzích.
A proč v HB jsou ambice a tady ne? Hráči nejsou blbí. Oni moc dobře vědí
jak je klub řízen a potažmo vědí o toku peněz! Je přirozené že se každý bude rád vracet do organizace, kde je s ním slušně nakládáno. Nikdo z nás se nebude vracet do hospody, kde mu načepují pivo pod míru a ještě na něj bude čekat čtvrt hodiny. Vše se tedy odvíjí od řízení firmy.
Mimo jiné : Momentálně jsem na internetu četl článek o problémech Ester Ledecké s lyžařským svazem. A její táta tam poznamenává, že mu nejde o výši dotací pro dceru, ale jde mu, cituji, "aby svaz zprůhlednil své financování, abychom všichni viděl kam peníze tečou. A že předseda svazu nabídne rezignaci. Jestli je frajer, tak to udělá. Spíš se ale bude funkce držet zuby nehty. Jako pijavice na toku státních peněz." Konec citace. Docela ho chápu. On totiž moc dobře ví, že na penězích pro sportovce se celkem úspěšně přiživuje spousta funkcionářů a bafuňářů.
Nápadně mi to připomíná paralelu s jistými nejmenovanými kluby v jiných sportech!!!! Zkrátka sport je druhořadý. Pro mnohé zůstává prioritou osobní profit. Proto je náš sport a hlavně velké sporty jako jsou hokej a fotbal - protože do nich teče nejvíce veřejných financí a jsou tak snadným
zdrojem manipulací - v mezinárodním měřítku tam kde jsou.
Nemáte, ostatní zde píšící, takový pocit jako já? Nepřipomíná vám to systém řízení v nějakých nejmenovaných klubech? Mě ano!!!

Není kritika jako kritka

(edson, 4. 9. 2018 15:29)

Chtěl bych apelovat na všechny, kterým tak strašně leží na srdci osud místního hokeje, až si tady z toho udělali vlastní zpovědnici bez toho, že by se dotyčným dokázali podívat do očí, zda by uměli svoje názory, resp. pocity trošku ukočírovat. Jsem - mírně řečeno- překvapenej z některých příspěvků, který se tady objevily za poslední měsíce. Kritiky není určitě nikdy dost, ale i ta má svoje hranice. Neschovávám se za nějakej nick, každej mě zná. To se tady o všech říct nedá. A jít s kůží na trh, aby ostatní věděli, kdo je ten udatný zastánce správného směru hokeje v Táboře, tady neumí každej. Nevidím vlastně do ničeho, jak to funguje v zázemí, ale trocha respektu k lidem bez ohledu na to, jestli zrovna hrajeme u dna tabulky nebo se jde na postup, by této diskuzi rozhodně prospěla. Kultivovaně se kritika dá napsat. Aby v tom musela být cítit jízlivost z téměř každé věty, to myslím není zapotřebí. A díky všem, kteří nemají potřebu výše uvedenýho..

Re: Není kritika jako kritka

(Fanda HCT, 4. 9. 2018 16:40)

Tak třeba já. Nemyslím si, že moje příspěvky jsou za hranou, ale u mě vedení ztratilo jakýkoliv respekt, zrušením fóra na ofiko stránkách. Prostě neustáli kritiku (jak už jsem psal - neměli na to koule) která se na ně valila. Přitom tam tu diskusi mohli klidně moderovat a reagovat na příspěvky. Prostě napsat, že to není pravda. Místo toho se tváří, že zpovědnice je plnohodnoutnou náhražkou diskuse.
A pokud někdo má zákulisní informace, tak já jsem za ně vděčen, protože na ofiko článků a informacích se dozvíš jen damé klíšé.

Re: Není kritika jako kritka

(Fanda HCT, 4. 9. 2018 16:42)

Ale chápu i to, že je na tebe asi vyvíjen tlak a že nejsme daleko od toho, že bude pravděpodobně zrušena i tato diskuse???
SUPER!

Re: Není kritika jako kritka

(Fanda HC, 4. 9. 2018 21:59)

Bohužel musím s tvým názorem jenom souhlasit. Diskusní příspěvky jsou bohužel někdy za hranou. Když se vyhraje nebo jako dnes uhraje dobrý výsledek a myslím, že poslední dvě třetiny i po slušném výkonu, žádný příspěvek, natož pozitivní , se neobjeví. Počká se na neůspěch a několik fandů začne intenzivně komunikovat.
Hlavně příspěvky “ příznivce hokeje” hraničí až s paranoiou k vedení klubu.

Fanoušek vždy na 1. místě

(Fanda HCT, 4. 9. 2018 16:53)

O tom, jak dělá klub vše pro fanoušky svědčí i poslední otázka ve zpovědnici. Někdo se tam ptá, zda budeme i letos předehrávat nějaké zápasy. Odpověď zní přibližně takto: ano, pokud nám to soupěř umožní, protože mezi svátkama se jedná o atraktivní zápasy pro diváky o které je nebudou chtít ochudit.
To my jsme si vloni předehráli oba domácí zápasy mezi svátkama. A to bylo ještě z naší iniciativy. Po této dlouhé pauze jsme už jen prohrávali. (viz. další dotaz diváka ve zpovědnici z 6.1.2018 + odpověď p. Matušíka).

je tu mrtvo

(koli, 2. 9. 2018 20:21)

Co je, není co řešit, vše je v pohodě? Je tu nějak mrtvo...

Re: je tu mrtvo

(Jenda, 2. 9. 2018 22:27)

Co chces resit. Dit veskere info mas na ofiko strankach. Vysledky jsou jake jsou, dotace pristaly tam kde bylo potreba, posily ... vse je v naprostem poradku ne? Nebo se zase pletu?

Re: je tu mrtvo

(příznivec hokeje, 3. 9. 2018 14:23)

Mám takový dojem, že od doby co zrušili přímý vstup na tuto diskuzi z "oficiálních" stránek, sem moc lidí nechodí. Možná nevědí kde tyto stránky
hledat a myslí si, že to nemocní mocní zrušili šmahem.

Lukáš Květoň

(Kulkozubý Tony, 27. 8. 2018 14:17)

Ještě pořád trénuje s "A" týmem? Nebo už si našel nové angažmá, víte někdo víc? Bylo by skvělé, obzvlášť pro mladé, kdyby tady zůstal.

Re: Lukáš Květoň

(Jenda, 28. 8. 2018 6:53)

Stále prý hledá angažmá, ale stále je prý šance, že zůstane. Uvidíme. Hodil by se.

zrušený přístup?

(příznivec hokeje, 24. 8. 2018 21:14)

Z oficiálních cenzurovaných stránek HCT byl zrušený přímý vstup na toto fórum ze sekce fanzóna? Bravo!!! Za nějakou dobu se možná před utkáním zamkne ZS, aby tam nikdo neměl na zápas HCT přístup a náhodou něco nekritizoval a nepoškozoval tím dobré jméno. Zrušte na ofi stránkách rovnou
sekci fanzóna, když se od toho distancujete. Je zbytečné, protože tam stejně nic není a fandové rapidně ubývají a mnoho z nich si ani nemíní pořizovat permice. Normalizátoři.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106

následující »