Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Výsměch

(Jenda, 21. 9. 2018 15:15)

Tím chceš říct, že když člověk, který v organizaci působil 5 let, znal to z druhé strany než většina z nás, napíše, že problém HCT není v hráčích ani v trenérech ale ve vedení, že si to vymýšlí?
Již to zde zaznělo, Tomáš Klestil to řekl na plnou hubu a zkrátka to jen potvrzuje to co tu šušká... a když ti to napíše někdo takový otevřeně, na plnou hubu do novin tak na tom asi něco bude....

Re: Re: Re: Výsměch

(Fhct, 21. 9. 2018 18:49)

A ty jsi ...

Re: Re: Re: Re: Výsměch

(Kuk, 21. 9. 2018 20:03)

Ty jsi kousek

Re: Výsměch

(Moko, 21. 9. 2018 16:11)

Přesně na toto fórum píše 5 lidi max většina píše normálně ale jeden to nemá v hlavě v pořádku příznivec hokeje to neni žádný příznivec jen pomlouva a mentalne zaostává za ostatníma je to magor a patří do blazince

Re: Výsměch

(příznivec hokeje, 22. 9. 2018 12:18)

Kombajne, máš pravdu, že je dobré zajít na hokej, zafandit, popít atd....
Je ale nutné si uvědomit, PROČ tým prochází obměnou a momentálně se v této fázi nachází. Jenom to konstatovat bez uvedení příčin je o ničem.
Je třeba upozornit na to, proč odešlo nebo skončilo tolik hráčů v tak krátké době, že došlo k tomu že v tuto dobu to není na nejvyšší příčky.
Každému to jasný být nemusí jak píšeš.
Pohádkám vedení o pracovním vytížení, vztahům k rodině, k dojíždění a já nevím k čemu všemu může věřit jenom naivka. Ano u některých to tak být může. Ale jak naznačil Klestil, tak je to dost pochybné.
Vina je tedy spíše na druhé straně barikády než v hráčích samotných.
A to je systém vedení. Ti hráči z Tábora třeba odešli jinam. Tam jim vedením popisované argumenty nevadili?

Moko, Fhct, Kuk, Taky příznivec hokeje, Příznivec

(příznivec hokeje, 22. 9. 2018 11:49)

Všem píšícím na tyto stránky. Na příspěvky pod uvedenými nicky nereagujte.
Jedná se o jednoho a toho samého zoufalce poplatného vedení, vystupujícího pod různými nicky aby vytvořil dojem, kolik lidí za vedením stojí a souhlasí s jeho stylem řízení.
Tyto nicky jsem tady viděl až nyní, dříve sem nikdo pod takovými nepřispíval.
Zřejmě jde o člověka, který má vymytý mozek ze schůzí vedení.
Při jeho nízké inteligenci, si tento rozumbrada nebyl schopný ani povšimnout že já ve svých glosách nikoho neurážím. Já jenom kritizuji.
Kritizuji systém vedení oddílu, bez urážek typu "mentálně zaostalý, je to magor a patří do blázince apod.
No alespoň vidíme, jací lidé jsou jim oddaní.
Snesu věcný, nesouhlasný argument na mé příspěvky. Takovým příspěvkům jako napsal Moko se však s chutí zasměji, protože se jedná o člověka bez vlastního názoru, který není schopný smysluplně argumentovat a při svém nevím jak vysokém IQ je schopný pouze k argumentům typu posílání magorů do blázince.
Jinak pouze hráčům přeji , aby jim to večer v HB vyšlo.

potrefené husy

(příznivec hokeje, 20. 9. 2018 7:51)

Potrefené husy se konečně ozvaly.
Jsem rád, že toto fórum pravidelně navštěvují ti kritizovaní. Příspěvky "Příznivce" a "Taky příznivce hokeje" jsou toho důkazem - pokud to tedy není jeden a ten samý hrdina, který byl do začátku přípravy až do dneška někde zalezlý. Jen se jednou vyhrálo a už mu vyrostl hřebínek kohoutkovi. 100% nějací hrdinové (hrdina) z vedení.
Proč tedy Klestil, který se tady měl "hodně špatně" odešel? A co vedení za ty roky předvedlo? Akorát sestupnou tendenci úrovně místního hokeje. Ty kuliferdo. Porazil se Písek a už jste na koni. Pokud je pro vás měřítkem Písek, dobře vám tak. Pro vás je to záruka toho, že jste na správné cestě.
Nejste. Měřítkem musí být soupeři aspirující na vyšší cíle. Ne tedy Písek nebo Pelhřimov. Nebo se tady hokej hraje jenom proto, aby jako cíl bylo vytyčeno poprání se o play-off? Vždyť ono to ale stačí. Peníze z dotací plynou stejně, ať se hraje co se hraje.
Takže "taky příznivče hokeje", konečně jsi po první výhře vylezl z nory a ve svém článku 6:1???.... jsi ironicky "zrekapituloval" fakta, která tady již dlouhou dobu uvádím. Takže gratuluji. Jenom mě mrzí, že jsi s tím čekal do doby než se prvně vyhraje. Dříve jsi odvahu neměl? Škoda. Přesto jsem rád, že jste se vy, kterým je tato kritika adresovaná konečně ozvali. Je to důkaz toho, že toto fórum neignorujete. Přesto, že jste ho pro širší veřejnost preventivně stáhli z ofi stránek, aby nepodrývalo vaší autoritu.
Pokud tedy nějakou u někoho náhodou ještě máte.

Re: potrefené husy

(Příznivec, 20. 9. 2018 9:33)

Ty jeden kuliferdo, konečně jsi to vše tak dokonale pojmenoval a analyzoval. Je vidět, že tady jde už o téměř hotového, dokonalého kritika, zároveň i erudovaného odborníka, který o táborském hokeji ví téměř vše. Jenom se divím zdejším bafuňářům, že už se po těch všech vašich neopodstatněných nařčeních a špinavostech pod rouškou anonymity, na to nevykašlali. Možná je to asi proto, že do složitého kolotoče provozních záležitostí klubu vidí, a tím i predikují, jak by to tu s hokejem brzy dopadlo. Jestli dovolíš, vzhledem k tomu, že nemám čas se zabývat píč.....ma, jako někteří, na čas se odmlčím. Pokud se mi však do budoucna bude některý z vašich (samozřejmě i tvých) perlivých příspěvků líbit, zase se pravděpodobně ozvu, abych mu dal like pro další pozitivní rozvoj táborského hokeje. Měj se, ty jeden kuliferdo.

Re: Re: potrefené husy

(Fanda HCT, 20. 9. 2018 12:10)

Já osobně doufám, že se hlavně ozveš i po prohraném zápase (možná budeš mít příležitost už v sobotu?) a že dokonale pojmenuješ a zanalyzuješ příčiny té prohry, abychom to pochopili i my neodborníci, kteří toho o táborském hokeji neví skoro nic a kterým se zdá, že za současnou situaci může špatná koncepční práce vedení.
Protože kdyby nám to někdo řádně vysvětlil, tak bychom se snad do budoucna mohli vyhnout těm neopodstatněným nářkům a špinavostem…
I hráči a vedení potřebuje vědět, kde udělalo chyby, aby se z nich mohli poučit. A to my tu bez tebe zjevně nezvládneme.

Re: Re: Re: potrefené husy

(Fanda HCT, 20. 9. 2018 12:13)

Moje prosba je samozřejmě určena "Příznivcovi", ale to snad pochopil každý.

Re: Re: potrefené husy

(příznivec hokeje, 20. 9. 2018 12:38)

Jaká neopodstatněná nařčení a špinavosti pod rouškou anonymity, ty kuliferdo. Klestil to přece pojmenoval pravými jmény a veřejně. Tak jaká rouška anonymity. A z jeho prohlášení vyplývá, že špinavosti jsou na straně vedení, pokud jsem tomu dobře porozuměl.
V jiných oddílech dochází k výměně vedení dost často,hlavně po nenaplnění cílů, jenom tady se podle tebe jejich postojem ke kritice predikuje jak jsou jedineční a neomylní, a jak by to tady dopadlo, kdyby tu nebyli právě oni. Pamatuj si, že každý je nahraditelný. Peníze ale nesmrdí a moc je opíjivá.
Navíc další přísun dotací z města teď případně pojistili kandidaturou dvou maníků ze svého středu do voleb do zastupitelstva města, takže pokud budou zvoleni, je o jejich budoucnost postaráno ne? Tak proč odcházet?
To víš, tobě, jako jednomu z nich hráči neřeknou jak to tady chodí. To si mimo protěžovaných řeknou sami mezi sebou nebo potom co skončí nebo odejdou. Ano píč....ma se nezabývej a na čas se odmlč. A až extraligový mladší dorost náhodou vyhraje tak se ozvi, aby jsi dal like pro další rozvoj táborského hokeje. Doufám že to bude ještě letos!
Taky se měj ty jeden kuliferdo. Dle tvého příspěvku soudím, že blbej nejsi, jenom se vezeš na něčí vlně.

6:1??? Si děláte prd.el???

(Taky příznivec hokeje, 19. 9. 2018 22:05)

Jsem zhnusenej!!! Co tam ty slavný městem přeplacený hokejky předváděly!!! Čekal jsem nářez tak 15 a víc maximálně ku 1, ale tohle... Se fakt nepovedlo. No co už - můžou za to bafuňáři, co se slezli ve VIPce a jdou si na ruku. A nikoho, vůbec nikoho (ani pověstný prd!!) mezi sebe nepustí. No ono to začíná už u mláděže, že? - trenéři na prd, příprava hokejovýho potěru na prd, pak to pokračuje B týmem, tam taky na... vždyť víte. Na prd. Do toho tečou mega mega od paní Petrové, která se na městě rve o sportovní aktivity ze všech sil a co z toho??? 6:1!!!! Pche!!! Už nikdy nepůjdu na tak trapnou výhru!! Navíc s týmem, kterej regionálně pro nás vlastně nehraje vůbec žádnou roli!!! A to jsem jedinej, komu se to nelíbí? Styďte se vy ostatní příznivci hokeje! A p.Šácho - ne že zase budeme dočítat, jak skvělej mač to byl a že si to diváci užili!! Pravdu napište - všechno dnes na ledě i mimo něj na hov.o!!!

Re: 6:1??? Si děláte prd.el???

(nejsem robot, 19. 9. 2018 23:06)

Buď f klidu, Šácha sem nechodí.

Tak co borcí

(Příznivec , 19. 9. 2018 21:18)

Tak co borcí, není zatím co kritizovat a napadat. Je třeba si počkat, až se snad něco posere. Máte pravdu, žádnou pochvalu, vždyť ten hokej dělat, je tak jednoduchá a stupidní činnost.

Re: Tak co borcí

(Fanda HCT, 19. 9. 2018 22:27)

Uvědom si, že svůj příspěvek píšeš hodinu po skončení zápasu.
Příště s podobnou kritikou počkej alespoň do následujícího dne. Jinak se svým neobjektivním příspěvkem stavíš na úroveň nás, stálých kritiků.
Tak třeba já byl dnes ochoten napsat něco málo pochvaly za dnešní výkon. Určitě lepší obrana a hlavně Květoň na ledě.
Ty si ale asi myslíš, že každý hned z hokeje letí domů k PC a zapíná diskusi a píše pochvalný lísteček? Navíc je to stejně k ničemu, protože vedení HC tato diskuse nezajímá a hráči ji mají pravděpodobně zakázanou a nebo o ni ani nevědí. :) Tak proč?
Psát to jen proto, aby si takoví odborníci jako jsi ty a podobní nemohli stěžovat jak jsou zdejší kritici zaujatí, ..., a ... ??? TO snad není zapotřebí.
PS: aneb jak píše příznivec hokeje "jedna vlaštovka jaro nedělá". Tak jen doufejme, že jich přilétne více a že už nebude co kritizovat.

kritizovat je a bude co

(příznivec hokeje, 19. 9. 2018 21:55)

Nazdar borče,
pokud si myslíš že jedna vlaštovka (vítězství) dělá jaro, jsi na omylu.
Týdeník Táborsko 19.9.2018 rozhovor s bývalým brankářem HCT Tomášem Klestilem : cituji: "V Táboře to není o hráčích nebo o trenérech. Podle mě se situace odvíjí od vedení táborského hokeje, kde jsou lidé trošku sebestřední.
Jejich jednání vůči starším hráčům NENÍ KOREKTNÍ. Hrát velký hokej bez šikovných hokejistů prostě nejde". konec citace.
Nojo, no, další z mnoha, který to tady prokoukl a odešel. A další ho časem budou následovat.
Já tady vedení kritizuji už dávno. Jak je vidět, tak dle Klestila nejsem sám.
Takže se všichni po vítězství nad Pískem bijte v prsa. Morava vás pošle rychle nohama na zem.

Re: kritizovat je a bude co

(Příznivec , 19. 9. 2018 22:22)

Máš pravdu, Klestil se tu měl hodně špatně, myslím, že byl dokonce až tyraný. Co bude ale potom, když samozřejmě ale zcela náhodou, nebudeme po Moravě ještě s nohama na zemi. Určitě si najdeme nějakou tu hůlku. Charakter nebo neschopnost vedení. Vždyť za ty roky tu prakticky nic nepředvedli, viď ty kuliferdo.

Radek Seidl

(koli, 16. 9. 2018 19:08)

To co čtu o Sádlovi, je velice smutný. Jedinej hráč, kterej fakt bojoval a rval se za tým. V každém případě mu děkuju za roky strávený v HCT A a přeju mu stálý zdraví a lepší hokejový výsledky, než tu zažil poslední rok.
A kdo tu tedy bude dále hrát? V Pejru zase byly jen tři pětky, to je mazec. Až sem přijedou hoši z Východu, nebude do desítky moc chybět a na Východě? Tam ani nejezdit, nebo přifouknout pneumatiky. Přijede tam 17 kluků včetně golmanů, z toho 10 zapracovávajících se do týmu... Nemusím souhlasit ve všem s příznivcem hokeje, ale v jednom má recht - tady se bohužel zaspalo před třemi roky. A vo tom to je...

ad Seidl

(příznivec hokeje, 15. 9. 2018 9:12)

A to Seidl nezjistil už před sezónou že tato podoba soutěže bude časově náročná a bude těžké ji skloubit s prací a osobním životem? Nebo po přípravných utkáních a prvním kole zjistil něco jiného? Tak jako to zjistili
dávno před ním ti, co se měli vrátit a nevrátili se?
Takže p. Šácho, přidejte ještě tu o pejskovi a kočičce.
Ono takovéto rozhodnutí hráče nelze před veřejností ututlat tak jako se tutlá a cenzuruje spousta jiných věcí. A proč se to klubem zveřejnilo až potom, co to nejprve na tomto fóru uvedli někteří píšící? Asi to tito lidé
věděli dříve než činovníci že? Takže nedělejte z lidí blbce a nazývejte věci pravými jmény.
Pokud klub veřejnosti přizná stávající problémy které jsou - a netvařte se a nepište pořád že je vše OK - tak to veřejnost vezme na vědomí a pochopí to snáze než když budete jako klub mlžit a zveřejňovat jen to co se vám hodí.

Re: ad Seidl

(Fanda HCT, 15. 9. 2018 20:41)

Saidla je mi opravdu líto. Dle mě dlouhodobě nejužitnější hráč. Ale je opravdu divné, že nešel hrát kraj za Tábor B.
Proč do Milevska. I když nevím, kde přesně bydlí, tak vzdálenost Nadějkov Milevsko ZS je jen o cca 0,5 km kratší než Tábor ZS a časově stejná.
Navíc mohl v případě potřeby klidně nastoupit za Tábor A.
Že by to nikoho nenapadlo???


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106

následující »